Wpis z mikrobloga

gość się chwali swoim kurnikiem

pytania o cenę ignoruje, ewentualnie 10 razy wysyła link do firmy z cennikiem, który nijak się ma do tego przypadku, powtarzając jak mantrę nazwę wykonawcy

wykopki oskarżają go o kryptoreklamę

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PRYWATNYM INWESTOREM I NIE JESTEM W JAKIKOLWIEK SPOSÓB POWIĄZANY Z FIRMĄ GOLBALUX, POWTARZAM, FIRMĄ GOLBALUX

GOLBALUX


#budownictwo #budujzwykopem #domyszkieletowe #nieruchomosci #bekazpodludzi #bekazwykopkow #dom
k.....m - gość się chwali swoim kurnikiem

pytania o cenę ignoruje, ewentualnie 10 ...

źródło: comment_1639831378KroAXaCxhuYR3hHkZzP4Xk.jpg

Pobierz
  • 44
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hulleck123: Bo masz się zastawić i pokazać, że też masz dom 300 metrów, albo lepiej 450 metrów, żeby sąsiadowi gały z orbit wyszły, ale no możesz się ganiać z żoną, bo jak mniejszy, ale odpowiedni do rodziny to masz kurnik XD


@sked: No nie wiem, dom 90-100m2 z kotlownia, wiatrolapem itd to jakies mieszkanie 70m2 z wadami domu wolnostojacego xD Dla wykopkow to widze, ze istnieja jedynie skrajnosci. W dodatku
@ks2m: jprdl, trochę drogo to wszystko wychodzi, malutki domek 90m2- 410k( teraz pewnie 500k) bez instalacji c.o. tylko jakieś kabelki ( w tak małym domku pewnie ma to sens, ewentualnie dołoży klimę do grzania). Do tego wykończenie 100-150k,+plus działka od 100k,+ogrodzenie, kostka wiata 100k. Razem około 800k.
@ks2m jak jesteś ograniczony i nie potrafisz znaleźć w komentarzach informacji o cenie, którą podałem to nie moja sprawa. Na stronie też jest cennik. Trzymam kciuki za Twoją budowę
No ja jebe, rozumiem jak kurnikami nazywacie szeregowce 3 piętrowe stawiane jeden na drugim w odstępach szerokości miejsc parkingowych, z mieszkaniami po 50m2 ale jak ktoś sobie postawi domek 100m, do tego ma jeszcze trochę własnego podwórka to już nie ogarniam XD
po uj komus dom 200m z nadmierną przestrzenią która nie będzie i tak wykorzystana

@ks2m
Już #!$%@?ąc od tematu czy to naganiacz firmy czy nie, ile ma Twoje mieszkanie że
Na stronie też jest cennik.


@GoodLikE: XDDDDDDD nawet tutaj musisz naganiać

@ks2m naganiać? #!$%@?ście sobie, że robię jakąś krypto reklamę, beke mam e choooj z Was. Tak, na stronie jest cennik bo możesz tam wejść i sprawdzić ile kosztuje postawienie domu. Przecież o to pytacie cały czas a Ty nawet pokusiłeś się o kolejny nowy wątek z moim domem. Chyba kule pieką
@didolo03 zakres indywidualny, zakres. Możesz zrezygnować z białego montażu, wstawić zamiast tradycyjnych drzwi tarasowych przesuwne, zrezygnować z bojlera bądź dać zwykle grzejniki lub wykończyć podbitkę deską bądź blachą. To wszystko ma wpływ na cenę więc najlepiej bazować na tym co jest na stronie. Cena jest indywidualna owszem ale jest bez sensu ją podawać bo rozstrzał cenowy może być ogromny. Na samych drzwiach tarasowych nawet 15k.

W ogóle ja umowę podpisywałem przed pikiem
@XpedobearX: Zmartwie Cię, 100m2 jest dużo większy niż jakiekolwiek mieszkanie 70m2.

@Quirang: Właśnie to "mi to ogarną" wykańczało mnie w bloku - nie miałem czym się zająć, było poprostu nudno. Wiem, że jest hobby itd, z tym, że ja mam dość hałaśliwe i brudzące hobby i w godzinach kiedy byłem w mieszkaniu nie wypadało już hałasować sąsiadom, a sprzątania też dużo. Drugie hobby to mi ukradli z piwnicy. Atrakcje z
@GoodLikE Wszystko ok. Ale zawsze można napisać coś w stylu: "U mnie kosztowało tyle...$$$, ze względu na to, że nie oszczędzałem na drzwiach, grzejnikach, parapetach i oknach"

Zresztą pokazujesz już swój gotowy dom chwalisz się nim. To pochwal się ile zapłaciłeś. Jakbyś odrazu to zrobił to pewnie nikt by się nie sądził :)
@GoodLikE mirkom raczej chodziło o konkretny końcowy koszt całości. Nie cenę od metra. Ja np. Nigdy nie rozumiałem czemu ludzie nie lubią rozmawiać o tym ile zarabiają, albo za ile kupili auto czy dom. Temat jak każdy inny
@XpedobearX: Odbije pileczke: czy znasz mieszkanie 70m2, ktore ma 30m2 salon, 10m2 kuchnie, 8m2 lazienke, osobna pralnie, 3 pokoje, dodatkowa toalete, spizarnie przylegajaca do kuchni?
Mam spizarnie przy kuchni, jest "nieco" wygodniejsza w dostepie niz piwnica w bloku, graty i sezonowe rzeczy maja miejsce na strychu, na strych prowadza opuszczane schody, ktore mam w korytarzu (nie zabieraja miejsca), komin zabiera 0,5m2, ale za to mam piecyk na drewno, kotlownia 5m2, wiatrolap
@ks2m: kazdy kto mowi ze mieszkanie to lepsze rozwiazanie niz maly dom, pewnie zyje samotnie, ewentualnie z partnerem, jest mlody, albo najgorzej jest zazdrosnikiem. Po prostu sa rozne potrzeby w zaleznosci od etapu w zyciu, wiec dyskusja co jest lepszym rozwiazaniem jest bez sensu.