Wpis z mikrobloga

gość się chwali swoim kurnikiem

pytania o cenę ignoruje, ewentualnie 10 razy wysyła link do firmy z cennikiem, który nijak się ma do tego przypadku, powtarzając jak mantrę nazwę wykonawcy

wykopki oskarżają go o kryptoreklamę

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PRYWATNYM INWESTOREM I NIE JESTEM W JAKIKOLWIEK SPOSÓB POWIĄZANY Z FIRMĄ GOLBALUX, POWTARZAM, FIRMĄ GOLBALUX

GOLBALUX


#budownictwo #budujzwykopem #domyszkieletowe #nieruchomosci #bekazpodludzi #bekazwykopkow #dom
k.....m - gość się chwali swoim kurnikiem

pytania o cenę ignoruje, ewentualnie 10 ...

źródło: comment_1639831378KroAXaCxhuYR3hHkZzP4Xk.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yaca_szczecin

Odbije pileczke: czy znasz mieszkanie 70m2, ktore ma 30m2 salon, 10m2 kuchnie, 8m2 lazienke, osobna pralnie, 3 pokoje, dodatkowa toalete, spizarnie przylegajaca do kuchni?


Przy 70m2 i salonie, kuchni, lazience o takich wymiarach oraz spizarni, pralni, dodatkowej toalecie ile zostaje na 3 pokoje? Mniej niz 20m2.
  • Odpowiedz
@XpedobearX:

Przy 70m2 i salonie, kuchni, lazience o takich wymiarach oraz spizarni, pralni, dodatkowej toalecie ile zostaje na 3 pokoje? Mniej niz 20m2.

Właśnie o to mi chodziło - przyrównałeś dom ok. 100m2 do mieszkania 70m2. Taki dom to bliżej 85-90m2 mieszkanie. Na wiatrołap i kotłownię naprawdę niewiele schodzi powierzchni, a te pomieszczenia częściowo pokrywają się z innymi w mieszkaniu, np. w wiatrołapie masz wieszak na kurtki i półkę na buty, w mieszkaniu na to poświęcasz kawałek przedpokoju, w kotłowni znajdzie się miejsce na mopa i skrzynkę z narzędziami i rower, w mieszkaniu też gdzieś to wszystko wstawisz, więc w domu nie jest to powierzchnia stracona.

Ale, nieważne, jak wyżej Mirek napisał, mieszkanie i dom są dla
  • Odpowiedz