Wpis z mikrobloga

gość się chwali swoim kurnikiem

pytania o cenę ignoruje, ewentualnie 10 razy wysyła link do firmy z cennikiem, który nijak się ma do tego przypadku, powtarzając jak mantrę nazwę wykonawcy

wykopki oskarżają go o kryptoreklamę

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PRYWATNYM INWESTOREM I NIE JESTEM W JAKIKOLWIEK SPOSÓB POWIĄZANY Z FIRMĄ GOLBALUX, POWTARZAM, FIRMĄ GOLBALUX

GOLBALUX


#budownictwo #budujzwykopem #domyszkieletowe #nieruchomosci #bekazpodludzi #bekazwykopkow #dom
k.....m - gość się chwali swoim kurnikiem

pytania o cenę ignoruje, ewentualnie 10 ...

źródło: comment_1639831378KroAXaCxhuYR3hHkZzP4Xk.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@Hulleck123: Bo masz się zastawić i pokazać, że też masz dom 300 metrów, albo lepiej 450 metrów, żeby sąsiadowi gały z orbit wyszły, ale no możesz się ganiać z żoną, bo jak mniejszy, ale odpowiedni do rodziny to masz kurnik XD
  • Odpowiedz
@ks2m: petarda domek, pracując samemu lub systemem gospodarczym i mając trochę oleju w głowie wyjdzie w stosunkowo niewielkich pieniądzach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Distrust: zależy od potrzeb. W bloku mi ogarną wszystko za dużo mniejszą kasę niż gdybym tak brał sobie oddzielną firmę do każdej pierdoły
  • Odpowiedz
@Quirang: to prawda. Ja akurat trafiłem beznadziejnego dewelopera i od lat wychodzą kolejne kwiatki w bloku czy mieszkaniu. Wszystko zrobione po kosztach i po #!$%@?. Np. ściany tak cienkie, że słychać jak sąsiadka jęczy () Chociaż ostatnio trochę ucichło - widzieliśmy jakąś inną laskę, może sobie zmienił na taką, która już nie drze japy ( )
  • Odpowiedz
Globalux to luxus dla ludzi co zwiedzili glob. Najlepszy Globalny przepych. Jak widać na zdjęciach. Ewentualnie planty racławickie. Tam jest też swietnie
  • Odpowiedz
@ks2m: kompleks Polaka wewnetrznie każe budować pałac z pustymi pokojami i brakiem elewacji. Ile to niespełnionych marzeń mijamy jadąc przez polskie wsie. Wiele razy w takich domach byłem. Pustka. Tu mamy przykład kompleksowego mierzenia sił na zamiary i mamy projekt domknięty
  • Odpowiedz