Wpis z mikrobloga

  • 51
@WolnoscRownoscBraterstwo poza tym opakowanie nie służy tylko do opakowania. Jest pewnego rodzaju ulotka i reklamą na której producent może napisać cokolwiek. Z tyłu mogą być napisane parametry tego przedmiotu, dokładności wykonania, z jakich materiałów został zrobiony lub jak się z tym obchodzić(niektórych części nie można dotykać gołymi rękami bo mogą się utlenić, a w obróbce precyzyjnej ta część może być już do wywalenia)
  • Odpowiedz
  • 3
Pal licho opakowanie. Ważne że to co w środku robi robotę. A u Volquartsena akurat robi bardzo dobrze :-D
  • Odpowiedz
  • 5
@WolnoscRownoscBraterstwo ostatnio zamawiałem przez neta lampę stojąca, wszystko git ale brakowało 1 śruby - takiej ozdobnej długości 2-3 cm. Napisałem że brakuję i mi dosłali. Wszystko spoko ale ta 1 brakująca śrubka była przesłana w kartonie jakieś 40x30x30. Trochę się zdziwiłem jak mi kurier taki karton przyniósł.
  • Odpowiedz
pamiętajmy że to konsument jest odpowiedzialny za świadomość ekologiczną i ograniczanie odpadów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@lucidwires: W praktyce, choć to brzmi zabawnie - to tak, konsument tutaj odgrywa decydującą rolę.

Jeżeli będzie gotów zapłacić więcej za ekologiczne podejście, to opakowanie będzie ekologiczne. Natomiast jeśli nie ma to dla niego znaczenia - to firma standaryzuje swoje rzeczy, aby móc udostępnić towar po jak najniższej cenie, skoro to
  • Odpowiedz