Wpis z mikrobloga

SPRZĄTAJCIE PO PSACH
Mirki i Mirabelki, sprzątajcie kupy po swoich psach, kiedy widzicie, że ktoś tego nie zrobił, zwracajcie uwagę. Z 5 rodowodami lub kundelek ze schroniska, mały lub duży, wszystkie robią kupę, a obowiązkiem właściciela jest jej sprzątnięcie. Właśnie wróciłam ze spaceru z pimpkiem i butem do wyczyszczenia ¯\_(ツ)_/¯
#psy #zwierzaczki #zwierzeta #polska #warszawa #wroclaw #poznan #gdansk #krakow
  • 102
@Vegeta696: @gdziemojimbuspiatka: nie mam psa więc nie mam problemu ze sprzątaniem i szczerze mówiąc lata mi to czy inni sprzątają, bo od chodzenia są chodniki, a nie trawniki, ale z ciekawości co chcesz osiągnąć nagrywając kogoś po fakcie?

no i zasadnicze pytanie co jest gorsze, gówno które z czasem się rozłoży i użyźni glebę, czy gówno w foliówce kiszące się setkami lat/ spalone do atmosfery ( ͡° ͜ʖ
@LubiePoczytacGlupoty: miałam tylko raz sytuację ,gdzie faktycznie to zrobiłam (wbrew pozorom ciężko przyłapać ludzi niesprzątających po psie) i łączyło się z puszczaniem agresywnego psa luzem.
Znalazło się kilka innych osób, które miały podobne sytuacje (niesprzątanie i/lub atak psa) i które podbijały post. Os tego czasu pies na smyczy, a pan z woreczkiem w ręce. ¯\_(ツ)_/¯