Wpis z mikrobloga

@Mikka: no ta wiadomość o debilu była niekulturalna, to prawda. Mi się to jednak nigdy nie zdarzyło, bo prowadzę normalne rozmowy i ludzie nie mają powodów, żeby mnie w ten sposób nazywać
bo wiadomo że nic z tego nie będzie


@twojastara_glosuje_na_korwina: No właśnie nie wiadomo, bo nie raczyłaś nawet zamienić z kimś takim kilku zdań. Kierujesz się jakimś wyobrażeniem stereotypowym w ocenie człowieka i utwierdzasz się w tym przekonaniu. Gość jednym zdaniem nie zmieścił się w twoim ideale, i skreślony. Następny facet rzuci błyskotliwym dla ciebie zdaniem, a okażę się w 10 innych rzeczach #!$%@?, a gość, którego olałaś po jednym głupim tekście,
@Leninzone: Fajnie fajnie, ale chyba OP też nie dał do tego powodu? Chyba że nie śmieszność żartu do tego upoważnia to wtedy czas się przestać uśmiechać, bo jeszcze coś powiesz głupkowatego pod wpływem dobrego humoru i ktoś cię debilem za to na głos nazwie.
@Cziken1986: No ale co z tego, że dostaje dużo takich wiadomości? Taka specyfika tindera często, co to za argument w ogóle.

@Samulem: żart nieśmieszny - ale to nie koniecznie musiał być śmieszny żart. Może to nie jest jakaś wow wiadomość, ale na rozpoczęcie rozmowy i rozeznanie jak się z nią będzie gadało, jest całkiem spoko

Ona pisze na końcu każdej wiadomości uśmieszek, niewiadomo po co, chyba żeby pokazać zwycięstwo nad
@one_man_army: TYPIARA #!$%@?ĘTA

normalna laska, podkreślam, normalna, najgorsze co by zrobiła to usunęła parę. Przeczytała i do siebie "ja #!$%@?", pyk usuń. "no typ debil". Nawet jeśli miała gorszy dzień.

Ale nie, ta musiała pokazać, że jest #!$%@? KIMŚ. I że może pomiatać ludźmi. Typowe karyńsko z rozbuchanym ego.
Od tych spermiarzy im się już w cyckach poprzewracało totalnie.

Pewnie masz dobrą mordę i
- najpierw pytanie technicznie
- jak ono