Wpis z mikrobloga

Ja się nie dziwię. Kiedyś to może było śmieszne, teraz już "mrozi". Większość tych osób nie zastanawiała się nad tym serio, tylko usilnie próbowała wymyślić "niestandardową" wiadomość. Na siłę wymyślane niby rozkminy. A zdarzają się i po prostu skopiowane. Dla mnie to już przypomina: "hej mała, bolało jak spadałaś z nieba?".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@one_man_army: dawno temu spytał mnie jeden typek czy jeśli byłabym dżemem to o jakim smaku
powiedziałam ze truskawkowym ale już nie pamiętam czemu
pogadaliśmy o dżemach i tyle
jeśli masz konto na wykopie to pozdrawiam cieplutko
  • Odpowiedz
@Gluptaki:
Ja nie spinam dupy, jestem bardzo wyluzowany, tylko sie dziwie reakcjom i tyle xD
Przeciez takim pytaniem OP nic nie poderwie, bo tak sie gada do 5 letnich dzieci.
Pokazuje jedynie ze:
1. Ma slabe poczucie humoru
2. Nie ma nic ciekawego do powiedzenia
3. Ma zerowe doswiadczenie z kobietami
4. Wlasnie pokazuje, ze jest sztywny, bo nikt kto ma odrobine faktycznego luzu tak nie gada/pisze xD

Wiec dziwic sie,
  • Odpowiedz
czemu ten świat jest taki obsrany, facet usiłuje prowadzić sympatyczną rozmowę w tym smutnym jak #!$%@? świecie


@rail_man: Nie. Facet stosuje metody aby osiągnąć ruchanie. Tematem dyskusji tutaj jest słaby poziom i niska skuteczność tej metody.
  • Odpowiedz
Myślę sobie o takich wątkach i zawartych w nich komentarzach że jako ludzie i społeczeństwo zawiedliśmy. Nie można zażartować bo krindżuwa, nie można przeklnąć bo toxic, nie można porozmawiać jak z drugim człowiekiem bo nie zaruchasz, nie możesz się ubrać jak chcesz bo nie dbasz o siebie, nie można mieć swojego zdania bo cię wyzwą od lewaków albo prawaków, nie można podzielić się przemyśleniem bo jesteś nudny.
Sami sobie stworzyliśmy obóz koncentracyjny
  • Odpowiedz
@SargonofAkkad:
Kolejny intelektualista. Napisalem, ze to crindzuwa w reakcji, na wykopkow co juz dziewczyne zwyzywali od polek. Nie wiem w jakich kregach sie otaczasz, no ale zart to raczej sredni, a tekst na zapoznanie kogokolwiek jeszcze gorszy.
Bym powiedzial, ze zawiedlismy jako spoleczenstwo, bo sie obrazacie o nazwanie czegos po imieniu xD
  • Odpowiedz