Wpis z mikrobloga

bo ja wiem... jak trafiasz na takiego to ciezko go ladnie nazywac :)


@mmmmmmmmmmmmmm: Co? Bronisz laski, która nazwała faceta debilem bo jej się coś w nim nie spodobało? Acha. Nie lubię tego określenia, ale to jest simpizm w czystej postaci.
Wykopki to serio jakiś stan umysłu. Laska nie śmieje się z takiego "żartu" - totalnie #!$%@? nawiasem mówiąc - to już ma kija w dupie, a stado stulejarzy przyklaskuje OPowi mówiąc, że to jakaś karyna i nie potrafi śmieszkować, bo normalna laska, powtarzam NORMALNA laska już by się ślizgała na krześle od śluzu xDDD

I tak, może bym na jej miejscu nie napisał "debil" (choć po over9000 tego typu wysrywach, nie traktujesz
@one_man_army ja Ci to wyjaśnię, problem polega na tym, że znasz tylko męską perspektywę. Laski gadają jak to trzeba być zabawnym, wyróżniać się i zapewne 3/4 typow którzy piszą do niej atakują na start onelinerem lub pytaniem o pierogi. Chodzi o to, że nie mając takich wiadomości od kobiet nie czujesz jak bardzo to jest oklepane.

Ogólnie gdybyś był mega przystojny lub wysoki to byłoby do wybaczenia. Lala zobaczyła słowo dinozaur i
kijaszka w dupalu


@one_man_army: XD nie wiem czemu ale wyobrażam sobie ciebie jako gościa na siłe próbującego być smieszkiem a wychodzi tylko cringe.
Panna nie powinna nazywać debilem od razu, ale żart (pytanie) śmieszny nie jest.
Kija w dupie nie sądze żebym miała, poczucie humoru to chyba jedyne czego się w sobie nie wstydzę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@one_man_army: w sumie pytanie smieszne, ale uwierz duzo taki kolesi gada, a pozniej okazuje sie, ze jakis debil... przykre, ale prawdziwe... Tez mecza mnie takie teksty, bo slysze jej czesto... czasem normalej rozmowy brakuje. A jak startujesz do takiej laski, z takim zdjeciem, to nie oczekuj, ze inteligentnie odpowie. Bo wy chceice i hot i inteligentna...
@Kair: jak miałem 15 lat i chodziłem srać, mój stary cały czas niby to przypadkiem kręcił się koło kibla i ciągle pytał: a co tam tak cicho, czemu cię nie słychać? jak pierwszy raz nie odpowiedziałem, to zaczął walić w drzwi i krzyczał: dlaczego milczysz, co się stało?przeklinał i wrzeszczał, że zaraz wyrwie drzwi z zawiasów. also, stary mnie opieprzał jak srałem i nie spuszczałem wody, ale nie normalnie już po