Wpis z mikrobloga

@one_man_army:
-mam jeszcze jedno pytanie techniczne, czy dinozaury noszą kapelusze?
-nie wiem a co
-no nie noszą, bo mają za krótkie ręce żeby założyć
-aha... No to całkiem zabawne, będziemy się ruchać teraz? Kocham Cię
  • Odpowiedz
@one_man_army: Przecież to pytanie jest tak #!$%@? głupie, że nie ma co jej się dziwić XDD DINOZAURY I KAPELUSZE HAHAHA HAHAHAAHA JAK ŚMIESZNIE, A TERAZ IDĘ GRAĆ W WIEDŹMINA I POŚMIAĆ SIĘ Z JANUSZY KTÓRYCH ŚMIESZĄ KABARETY
  • Odpowiedz
@one_man_army: Bo do tego typu humoru, trzeba mieć choć trochę IQ. Z tym cienko u większości :D Ja zazwyczaj jako kontrolkę w nowym towarzystwie, poruszam temat Monty Pythona - kto podejmie, to wiem, że mogę sobie z tą osobą pogadać na luzie, reszta do kosza.
  • Odpowiedz
@one_man_army: ona nie ma kija w dupie, po prostu ty walisz #!$%@? teksty, które byłoby wstyd powiedzieć nawet dzieciom z pierwszej klasy podstawówki. Jej odpowiedź nie ma nic wspólnego z brakiem poczucia humoru czy brakiem dystansu do siebie, jest raczej normalną reakcją na twoją żenującą wiadomość.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@Purple: Uuuu patrzcie lubię monty Pythona, lubię mondry humor, taki z drugim dnem XD Myślałem, że ten fandom nie dotyka rak R&M.
Co za kretynska generalizacja i stereotypizacja. Uwielbiam Monty Pythona. Znam parę osob które również go lubią. Jedna to ogarnięta babka, drugi to skończony imbecyl, dresiarz, ledwo potrafiący się wysłowić.
Jeśli kategoryzujesz kogoś na tej podstawie, to gratuluję.
  • Odpowiedz
@one_man_army: Kiedyś zapytałem dziewczyne na tinderze jaką pizza chciała by być gdyby mogła wybierać (kiedyś zadała mi to inna dziewczyna i to było w sumie fajne pytanie bo można zweryfikować czy ktoś ma kija w dupie albo przyszłościowo zabrac na pizze) a ta do mnie z ryjem że jestem dziecinny i co za głupie pytanie. Brak słów nie ma ratunku
  • Odpowiedz
wg mnie dobre pytanie odfiltrowujace, moze niekoniecznie najmadrzejsze ale jak ktos ma poczucie humoru albo ogolnie jest cokolwiek kumaty to moze z tego wyjsc smieszna rozmowa, z ktorej mozna zgrabnie przejsc do konkretniejszych tematow jednoczesnie caly czas bedac na luzie

innymi slowy jak tutaj laska sie tak zesrala, to zadna strata ale jakbys trafil na taka co by to pociagnela, to juz wiesz, ze przynajmniej nie szkoda czasu i moze byc potencjal
  • Odpowiedz
@one_man_army: Nie chce wyjść na białorycerza ale może laska dostaje pełno takich wiadomości. Czy wolałabyś walczyć z kura wielkości konia czy z 10 koniami wielkości kury... hau hau przepraszam za psa że podbiegł czy coś .... Tego typu cringowe gadki mogą na dłuższa metę męczyć. Jakbym bym był laską taką 8/10 to zwyczajnie by mnie to nudziło...
  • Odpowiedz