Wpis z mikrobloga

Co to #!$%@? za argumentacja że laska ma dużo takich wiadomości to może nazwać gościa debilem?
Gdzie ja #!$%@? żyje?

Jak jej się nie podoba to niech usunie tindera albo parę..
A jak oczekuje jakiegoś wyszukanego inteligentnego tekstu to niech sama napisze..

I co z tego że nie śmieszne? To co gość ma 10 zdaniowy żart napisać żeby było śmiesznie?
Jak napisze "Hej co słychać?" to wykopki napisza ze nudziarz
Jak napisze
@CichySzelestOka: @one_man_army: tak to wyglada. Jak masz setki facetow piszacych a wielu nawet 'skamlacych' o kontakt to przestajesz myslec, ze takie zachowanie jest zle.. wiele lasek jest tam rozpuszcoznych do bolu przez spermiarzy. Sa oczywiscie te normalne, ale trzeba sie przebic przez wlasnie takie 'okazy'.

Prawda jest taka, ze jak masz dobre foty i ryj to na samo 'hej' laska potrafi sporo odpisac a i nawet sama zagadac ;)

a
@CichySzelestOka: Od tindera można dostać raka. Ostatnio zmieniłem taktykę, odpalam apkę kiedy nie mam nic do roboty (jestem na sraczu na przykład), ustawiłem sobie opis - czym się zajmuję (jest trochę ciekawych, nietuzinkowych a jednocześnie nie creepy rzeczy, mam ciekawą pracę, zarabiam całkiem ok jak nasze warunki), oraz czego nie robię i kim nie jestem. Dałem też w opisie "nie piszę pierwszy" z wyjaśnieniem dlaczego - za dużo miałem takich sytuacji
@one_man_army: Miras, nie przejmuj się. Według mnie zajebisty tekst i chętnie bym taką rozmowę dalej prowadziła. W sumie jak siedziałam na tinderze to najfajniej gadało się właśnie z takimi ludźmi, bo od razu rozmowa była na luzie, a nie poważne sratytaty.

A ci co mówią, że krindż i żenada - jeśli dla was tak jest, to normalny człowiek potrafi to przekazać bez wyzywania od debili. To dopiero jest żenada XD