Wpis z mikrobloga

Słownik p0lko-polski
Męski- co najmniej 185 cm wzrostu, umięśniony.

Lekki zarys mięśni- sylwetka jak u Cristiano Ronaldo

Zaradny- ma mieszkanie po starych, samochód i pracę co najmniej 15 k netto miesięcznie

Nie szukam ons- wybawiłam się już na wielu bhutazach, więc średniacy mnie nie interesują. Oczywiście dla czada oddam się cała bez mrugnięcia okiem.

Jestem po przejściach- mam trójkę kaszojadow, każde z innym mężczyzną i żaden z nich nie płaci alimentów.

Szukam stałej relacji- Szukam betabankomatu do utrzymywania mnie jak i moich bombelkuw. (Nie dotyczy Czadów).

Uwielbiam czytać książki- jakieś romansidła i gównoksiazki typu 50 twarzy Greya XDDDDD

Uwielbiam podróżować- nigdy w życiu nie wydałam ani grosza na podróże, wszędzie gdzie byłam na wycieczkach to dzięki moim sponsorom- Oskarkom lub Beciakom. Raz byłam na wakacjach w Katarze, gdzie jadłam wiadomo co za kasę arabskich szejków.

Nie piszę pierwsza- (nie dotyczy Czadów)

Jeśli już dałeś like, to napisz- p0lka zdaje sobie sprawę z upływającego terminu przydatności jej ciała i zaczyna usilnie szukać chociaż jakiegoś Mirka 5/10, bo 500+ i zasiłki z mopsu nie wystarczają już na cotygodniowe robienie hybryd u paznokci i Winstony niebieskie. Przydałby się jakiś beciak.

Mam chłopaka, a tu na Tinderze szukam jedynie przyjaciół- Złapałam normika, ale on jest jakiś taki nudny. Ja potrzebuję się wyszaleć w życiu. Szukam CZADA albo jakiegoś bogatego Oskarka.

#przegryw #p0lka #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow
12lat25cm - Słownik p0lko-polski
Męski- co najmniej 185 cm wzrostu, umięśniony.

L...

źródło: comment_1639549618ybleaGbffOYWeewtAzJept.jpg

Pobierz
  • 27
@12lat25cm: Przerysowane, ale coś w tym jest. Kobiety mające dłuższy staż na aplikacjach randkowych mają naprawdę wysokie wymagania. Wygląd (wzrost ponad 180, sylwetka umięśniona), wykształcenie (wyższe), praca (byle nie fizyczna), wysokie zarobki, własne lokum, samochód, zainteresowania, wiedza, inteligencja, umiejętność rozwiązania każdego problemu etc. A co same oferują?
@Disscord93 Dużo, zwłaszcza teraz po inflacji, zarobki poszły w górę bo jest konkurencja firm zagranicznych. LinkedIn wygląda jak tinder i hr same piszą.
@12lat25cm: czy ty serio uwazasz, że dziewczyna która dysponuje tylko zasilkiem z mopsu i 500+ jest na tyle atrakcyjna, żeby jakiegoś bogatego sponsora chada znalezc? xD one biora Sebe patusiarza, co robi na budowie albo jezdzi tirem xD
siebie


@przegryw162cm: Rozumiem, że swoją obecność.. w sensie zaproś mnie, wymyśl coś, staraj się, rozbaw mnie, zarób na mnie, zapłać za mnie? A jeżeli liczysz na partnerstwo przestajesz być męski? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rozumiem, że swoją obecność.. w sensie zaproś mnie, wymyśl coś, staraj się, rozbaw mnie, zarób na mnie, zapłać za mnie? A jeżeli liczysz na partnerstwo przestajesz być męski? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bronn: Tak a o co chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)