Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@brakloginuf: obrzydliwe, ale jak komuś to pasuje, to niech tak chodzi.

Tak samo ja np. nie rozumiem jak facet może golić nogi, czy nie golić klaty czy pach. Jest to nieestetyczne, ale to jest wybór danej osoby. Jak komuś to pasuje, to ok
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@brakloginuf: a co tu jest do myslenia? Kazda kobieta tak wyglada. Twoja matka 20 lat temu tez tak wygladala dopoki nie przyszli producenci maszynek z ameryki i nie wmowili spoleczenstwu, ze taka kobieta jest obryzdliwa i ma byc inna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@little_muffin: już w starożytnym Egipcie znali depilację i to chyba wręcz całego ciała.
To, że w międzyczasie było średniowiecze nie znaczy, że powinniśmy
co myslicie o takich kobietach


@brakloginuf: myślę, że depilacja laserowa jest na tyle tania i ogólnodostępna, że te laski, które niby to kontestują modę, po prostu chcą wyglądać ohydnie i wywoływać odruch wymiotny. I skoro chcą i wiedzą co robią, to życzę im szczęścia i wszelkiej pomyślności.
yhm czyli kobiety muszą golić nogi bo facetom się to nie podoba i się narażają na ostracyzm przez takich debili jak ty?


@plotka: mocne słowa jak na dwunastolatkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

fakt że zarzucasz im brak dbania o sobie to taki hipokrytyzm że głowa mala


@plotka: nie ma czegoś takiego jak "hipokrytyzm", po za tym ja dbam o siebie także nie widzę tutaj hipokryzji. Starannie
@CocoJamboolin: No, ale przeciez logiczne, ze przy owlosionych pachach ciezej zadbac o higiene i szybciej sie czlowiek poci. Bedziesz co godzine prysznic bral?
Co do loszek to:
1. Jest to nehigieniczne.
2. Slabo to wyglada.
3. Jest nielogiczne i niekonsekwentne, bo niby chodzi o naturalnosc i brak presji, a makijaz/wlosy na glowie/tatuaze sa.
Przeciez to i faceci powinni golic owlosione miejsca co pare tygodni.
Juz pomijam aspekty jak sie jest np.
@brakloginuf: Gdybym poznał kobitkę, która tak wygląda to bym w to wchodził. Nigdy na taką nie trafiłem więc byłbym ciekawy nowego doświadczenia. Z resztą kiedyś na kwasowym tripie przypadkiem zabłądziłem na stronie z filmami "przyrodniczymi" w kategorii hairy. Uświadomiłem sobie, że w sumie to zajebiście podniecające ze względu na swoją prymitywność, zwierzęcość i naturalność. Także jeśli chodzi o seks pasuje jak ulał. Moi dalecy przodkowie nie mieli problemu z tym aby
@Zrobiony_bobr jest to hipokrytyzm bo sam nie golisz nóg i uważasz że u kobiet jest to zaniedbanie ale u siebie już tego nie widzisz, co do brody to rób sobie z nią co chcesz nie porównuj jej do golenia nóg bo to dwie różne sprawy ... Brodę przystrzyżona można porównać do zadbanej fryzury u kobiety które muszą dużo więcej czasu spędzić nad jej zadbaniem niż faceci którzy nałożą gumę do włosów i