Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@brakloginuf: Nikogo na stosie palić nie będę za owłosienie, ale to trochę jak z szukaniem pracy - jasne jebnij se dziarę na czoło, przyjdź z trzydniowym zarostem, w dresie; no ale nie oczekuj, że znajdziesz pracę poza sprzedawaniem zioła studentom politechniki lub kopaniem rowów.

Ogólnie może i znajdą jakiegoś faceta, ale szanse o 50% w dół; tak samo z poważnymi pracami itp itd.
@little_muffin:

kobiety obdarowane takimi genami maja tez #!$%@? wlosy na glowie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) plus slabo sie ruchaja.

( _)

Ich dzieci beda brzydkie. A dzieci tych dzieci jeszcze brzydsze xD takze koniec koncow zaczna powstawac zdeformowane potworki xD

Dzieci ludzi bez wydatnych ust to „zdeformowane potworki”?

Lecz się, wariatko.
Ogólnie może i znajdą jakiegoś faceta, ale szanse o 50% w dół


@Urajah: Kiedyś zgoliłem meszek na brzuchu (klatkę golę, o rejonach pod pachami itp. nawet nie wspominam bo to obowiązkowy rytuał) to mnie moja ówczesna dziewczyna wyśmiała od "dzidziusiów".. W sumie sam sobie też się wtedy miej podobałem.
dokształć się, bo pot zaczyna gnicie zaraz po pojawieniu się na skórze. Ile ty mas lat, 12? że trzeba ci takie rzeczy tłumaczyć


@Zielony_Ogr: pot zaczyna się rozkładać też na ogolonej pasze i to czy masz tam włosy nie zrobi zauważalnej różnicy. jak nie chcesz, żeby ci się pot pod pachą zaczął rozkładać, to sobie ujeb ręce, nie będziesz miał pach.

Rozkładają go bakterie które masz na skórze i nieogolonych kłakach.
@brakloginuf: Wyglądają analogicznie do faceta z futrem na plecach,ramionach i pod pachami. I podejrzewam, że dla kobiet gardłujących o presji na golenie, taki facet z owłosionymi plecami i jajami to szczyt estetycznych marzeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jest to hipokrytyzm bo sam nie golisz nóg


@plotka: jakbym znalazł dziewczynę z którą by mi się dobrze żyło i wolałaby, żebym je golił to bym zaczął. Niestety spotkałem się z odwrotnymi oczekiwaniami i moja była na ten przykład, wolała żebym w strefach intymnych się nie golił, co mi zgoła przeszkadzało i jak były przy długie to i tak się ich pozbywałem.
Ponadto jeśli dla Ciebie jedynym kryterium, żeby wymagać czegoś
@Zrobiony_bobr jaki ty jesteś głupi, nie obchodzą mnie twoje preferencje, tylko najzwyczajniej nie kłam na temat innych ludzi którzy nie spełniają twoich preferencji, że nie podobają ci się nieogolone od brwi w dół laski to twoja sprawa, ale nie kłam na ich temat bo to już bullying
@rdest_polny: sam sie lecz wariacie i nie wciskaj mi w usta rzeczy, ktorych nie powiedzialam.
Ja mialam na mysli, ze jak bedziesz mial 10 pokolen ludzi jadacych na operacjach plastycznych to to 10 pokolenie juz bedzie tak zdeformowane, ze i operacje plastycznie nic nie pomogą. Brak wydatnych ust to nic zlego.