Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@little_muffin wiekszej glupoty nie slyszalem, ale wmawiaj sobie, że jak jesteś owlosiona jak goryl na rekach i nogach to lepiej sie ruchasz i masz lepsze wlosy na głowie.
Widzisz to nie jest tak, że WAM sie ten brak włosów podobał - tylko nam. Gdyby bylo tak jak piszesz czyli owlosione łapy = dobry seks to myślę, że kobiety doczepialyby sobie wlosy z cipska do rąk i nóg na kleju zeby nam sie
Myślę, że to wygląda źle w dzisiejszych czasach, gdy mamy taką, a nie inną kulturę, aczkolwiek byłoby lepiej, gdyby ludzie przestali na to zwracać uwagę i kobiety zwyczajnie nie musiały pod presją kulturową golić nóg, bo tak trzeba.


@chlodna_kalkulacja: nigdy nie musiały. Tylko niech potem nie płaczą, że faceci wolą te mniej kudłate.
@brakloginuf: No spoko, ale to taki żeński odpowiednik faceta-żula. Nie jest to estetyczne, nikt nie zabroni tak żyć, nie wypada się czepiać i narzucać swojej wizji i tym osobom, i przez te osoby. Oczywiście jednocześnie takie osoby muszą zaakceptować, że drastycznie zmniejszają swoje szanse u płci przeciwnej oraz to, że nie będą traktowane poważnie.
@Zrobiony_bobr: włosy się goli żeby nie jabało potem, bo pot gnije i wtedy śmierdzi, na włosach się zbiera i trudno go usunąć. To samo jest z nieogolonym bobrem zwłaszcza w czasie okresu, krew się tam osadza i też gnije i tez śmierdzi.

Obrzydlistwo i niechlujstwo.

Kiedyś jak ludzie latali bez majtek z gołymi dupami to włosy chroniły te miejsca, a wiatr który tam hulał wysuszał pot. Teraz każdy nosi majtki, więc
@brakloginuf: Widze, ze moja babeczka od biologii z podstawowki wiele lat temu juz zapoczatkowala@ten emancypacyjny trend ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie golila nog i chodzila w rajstopach, mmm niezapomniany widok dla mlodego czlowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
włosy się goli żeby nie jabało potem, bo pot gnije i wtedy śmierdzi, na włosach się zbiera i trudno go usunąć. To samo jest z nieogolonym bobrem zwłaszcza w czasie okresu, krew się tam osadza i też gnije i tez śmierdzi.

Obrzydlistwo i niechlujstwo.

@Zielony_Ogr: chyba nie do mnie chciałeś to napisać, a do @CocoJamboolin , ale ziomuś trochę nie masz racji, bo badania jasno wskazują, że owłosienie w strefach intymnych
@BurzaGrzybStrusJaja: dodam jeszcze, ze to, ze ludzie maja co raz mniej wlosow to nie jest kwestia tego, ze faceci ruchali co raz mniej owlosione kobiety xD tylko zmian srodowiskowych - nie potrzebujemy juz tego typu ochrony skory. Juz nie musimy nosic grubych kożuchów na zimę itd. Osoby czarnoskore czesto prawie nie maja wlosow np. plus wlosy maja calkiem inna strukture, bardziej dopasowana do srodowiska w ktorym zyja.