Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@brakloginuf: Uważam, że spoko - zupełnie mi to nie przeszkadza a nawet w jakiś sposób pociąga. Lubie laski owłosione, z buszem na dole. Uważam, że to jest bardzo kobiece. Nudzą mnie strasznie wygolone na zero, każda teraz jest taka i to jest już po prostu nudne.

Ci którzy piszą, że to jest niechlujne chyba nie mają pojęcia o czym mówią. To tak jakby nazywać brode niechlujną. Jeśli ktoś się myje regularnie
@brakloginuf:

To się nazywa kompleks fiuta.

Kobiety w dzisiejszych czasach, mają taki kompleks fiuta, że to zasługuje na poważne badania. Próbują się upodabniać do facetów jak tylko się da i najlepsze, że to robią te rzekomo walczące o prawa kobiet, czyli nazywające się feministkami (z którymi nie mają nic wspólnego). Im bardziej męsko wyglądają, im bardziej męsko się ubierają, im bardziej przypominają babochłopa tym lepiej.

I to nie tylko kwestia indywidualna.
@plotka: już trzy krotnie użyłaś w moją stronę inwektyw i dziwisz się, że odpowiedziałem jak odpowiedziałem?
Piszesz jakieś frazesy, gdzie nawet nie ustosunkujesz się do jakiegoś konkretnego fragmentu mojej wypowiedzi, żebym mógł się rzeczowo odnieść. Zupełnie nie pojmujesz tego, że możesz mieć swoje zdanie, a ja swoje i nie zmienię swoich preferencji, bo Ty sobie tak życzysz, bo mam już tak zakodowane w głowie i nie sądzę, że nawet jeśli latami
kobiety zwyczajnie nie musiały pod presją kulturową


@chlodna_kalkulacja: Jaką presją xd? Niech się nie golą to albo nie znajdą faceta albo znajdą jakiegoś fetyszyste. To tak jakby powiedzieć że mężczyzna musi się myć i golić bo to jest presja kulturowa XDDD Śmierdzący chłop też będzie miał problem ze znalezieniem partnerki.
A ty golisz pachy i nogi czy jak zwykle kobiety nie mogą, ale facet to spoko


@pekak: No oczywiście, że nie goli nóg. Jest dokładnie jak piszesz - to zapuszczony chłop z kłakami na nogach, który od kobiet wymaga 10x tyle co od siebie. Wszystko w imię jakiegoś konserwatywnego genderyzmu, który przecież niby jest zły i lewacki, ale jednak kobiety mają wyglądać jak na reklamach strojów kąpielowych, bo jego seksualnie taki
@rdest_polny: Oczywiscie, ze tak dziala. Bedzie to mikroskala, a ci ludzie w 10 pokoleniu dalej beda w stanie kogos znalezc, bo zycie nie opiera sie tylko na wygladzie. Tak czy siak - branie sobie kogos, kto jest od stop do glow zrobiony to glupota. Taka osoba ma zaburzenia psychiczne i niska samoocene najczesciej. Robi wszystko byleby otrzymac akceptacje od kazdego kto ma z nia stycznosc.
@swiadomy_anakolut:

No oczywiście, że nie goli nóg. Jest dokładnie jak piszesz - to zapuszczony chłop z kłakami na nogach, który od kobiet wymaga 10x tyle co od siebie. Wszystko w imię jakiegoś konserwatywnego genderyzmu, który przecież niby jest zły i lewacki, ale jednak kobiety mają wyglądać jak na reklamach strojów kąpielowych, bo jego seksualnie taki standard piękna pociąga.


Bo kobietom z reguły podobają się owłosione nogi. Podobają się brody (zadbane, bo
Nie sądzę. Gdyby tak było, oburzałbyś się podobnie na widok facetów z nieogolonymi pachami jak na laski na obrazku, więc byłbyś oburzony na widok większości facetów, Czy tak jest?


@swiadomy_anakolut: w sumie jak zacząłem o tym więcej myśleć to już od najmłodszych lat pamiętam, że jak moja ciotka mnie zabrała na wakacje nad morze i widziałem te chaszcze ze wszystkich zakamarków ciała u starszyzny, to miałem odruchy obrzydzenia.
To samo z
No oczywiście, że nie goli nóg. Jest dokładnie jak piszesz - to zapuszczony chłop z kłakami na nogach, który od kobiet wymaga 10x tyle co od siebie. Wszystko w imię jakiegoś konserwatywnego genderyzmu, który przecież niby jest zły i lewacki, ale jednak kobiety mają wyglądać jak na reklamach strojów kąpielowych, bo jego seksualnie taki standard piękna pociąga.


@swiadomy_anakolut: wiele o mnie wiesz, czyżbyś był moim cichym wielbicielem? ( ͡° ͜