Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Dorken: no bo jest ohydny jak spojrzysz na to trzezwym okiem. Co nie zmienia faktu, ze mamy poped seksualny i jak masz ochote to wyruchasz tego na kogo masz ochote niezaleznie od tego jak niezadbany by byl. Dodajmy do tego, ze kiedys ludzie sie myli raz na miesiac, albo na rok, a i tak seks uprawiali i dzieci sie rodzily. Dzisiaj dzieci nie ma, ale kazdy wypachniony. ( ͡º ͜
@Zrobiony_bobr: aha jak zwykle "przyjelo się" "bo tak się robi" " bo tak jest" a nie żadne logiczne argumenty. Tak jest w reklamach to tak ma być proste.

Codziennie golenie nóg i okolic intymnych jest zwyczajnie niezdrowe. Te włosy po coś tam są. Golenie zwiększa ryzyko chorób jak na przykład grzybicy, powoduje zapalenie mieszków włosowych i tak dalej. Zdrowo jest się nie golić.

Twoj argument o włosach na głowie też nie
Codziennie golenie nóg i okolic intymnych jest zwyczajnie niezdrowe. Te włosy po coś tam są. Golenie zwiększa ryzyko chorób jak na przykład grzybicy, powoduje zapalenie mieszków włosowych i tak dalej. Zdrowo jest się nie golić.


@Pierorzek: a czy ktoś tu mówi od razu o goleniu na gładko!! xDD
Przecież ładnie przygolone łoniaki też są spoko, ale taki busz jak na zdjęciach to niechlujstwo!
Poczytaj resztę moich komentarzy to się dowiesz jakie
pomoże Ci ułożyć brodę.


@Klozapina: przede wszystkim musiałby ją przystrzyc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w sumie niefortunnie użyłem słowa golić, bo chodziło mi o jakiekolwiek skracanie kłaków, tak samo łoniaki wcale nie muszą być ogolone na zero, żeby były zadbane
@chlodna_kalkulacja też jestem tego zdania, lepiej wyglądają dla mnie kobiety depilujace się, jednak nie będę komuś wytykał tego jeśli zadecyduje odwrotnie.

Kiedyś miałem taką dziewczynę, jechaliśmy autobusem i sąsiadka jej miała nieogolone nogi. Wyszliśmy z autobusu i pyta mnie czy to widziałem? Mówię że tak, a ona z takim obrzydzeniem to komentowała jakby jechała i się defekoeała publicznie, nawet jej zwróciłem uwagę że chyba sobie już przesadza z tym obrzydzeniem. Potem się
@little_muffin
A może to nie maszynki wmówiły coś kobietom, tylko to KOBIETY od zawsze chciały one mieć mniej włosów jak te dziewczyny co NATURALNIE mają ich mniej na ciele?
Moja była miała tak małe włoski na nogach jak niektóre Panie pod nosem. Maszynki pozwoliły wszystkim kobietom dogonić piekno kolezanek naturalnie obdarowanych takimi genami.
Tak samo kwas w ustach - pozwolił paniom bez widocznych ust nadgonic te Panie które mają je pełne.
Implanty