Wpis z mikrobloga

@Oppositionsfuhrer: @modzelem: @PanKracy582: @Promozet1:
Na moje oko popsuł się samochód. Popisana maska, urwane lusterko, widoczne ślady, że "trochę tam stoi" itp. - świadczą o tym, że auto stoi tam dłużej XD.
Do odholowania i opłata za parking, nieuchronność tego wystarczy, a nie jakieś kary tylko 5 tys., najlepiej od razu karę śmierci.

PS:
Ta kobieta mająca nadać dramaturgii, to trochę tak nietrafione. Pchanie się po ulicy z wózkiem,
problem w tym ze patrol, kontrola policyjna na drodze to święto.


@modzelem:
harde podlasie, nie jeżdżą bagiety bo konie karmią sianem czy co?

Do odholowania i opłata za parking, nieuchronność tego wystarczy, a nie jakieś kary tylko 5 tys., najlepiej od razu karę śmierci.


@haosek:
dokładnie tak jak mówisz
@modzelem:
czyli wniosek jest prosty:
nie widzisz policji, ale to nie znaczy że jej tam nie ma ¯\_(ツ)_/¯

możesz przejechać cały kraj i nie spotkasz policji, bo akurat tak się złoży, że będą na tej samej drodze co ty ale 5 minut wcześniej/5 minut później, oni cię nie dogonią ani ty ich
@Oppositionsfuhrer: Jak mieszkałem w Opolu, to w bloku obok mieszkały jakieś Cygany. Patologiczna rodzina, ale w ciągu roku z 3x widziałem przewrócone auta na bok jeśli zastawili chodnik. A musieli tak robić duużo wcześniej zanim ja tam przybyłem, bo naprawdę auta gnieździły się wszędzie tylko nie tam.

Może i patusy, a i rozwiązanie patusiarskie, ale chodnik zawsze był bez aut.

A ogólnie też tego nienawidzę i powinno być odholowanie. Nieraz muszę
@modzelem:

to jak ma przejść? Cofać się i przejść drugą stroną?

Urwane lusterko to mogła być jej poprzedniczka.


@CudMalina:

mogła przefrunąć.


Nie wiem, co mogła, czego nie. Nie znam tamtej okolicy.
Nie mniej jednak, jak jakiś debil zastawi mi chodnik, to nie znaczy, że ruchliwa ulica zaczyna być bezpiecznym miejscem na manewry z dziecięcym wózkiem. Róbcie co chcecie, ja tam wolę wrócić te kilkadziesiąt metrów i bezpieczniej przejść.

pozdrawiam