Wpis z mikrobloga

@borjaki: Przy tej cenie sprzedaży i poziomie wynajmu to wychodzi około 5,5% przy założeniu ze wszystkie 5 mieszkań w segmencie jest wynajętych przez 365 dni w roku. Wiec faktycznie słaby ROI
@borjaki: przeciez segmenty koło 1mln chodzą w wielu dzielnicach, bemowa nie sprawdzałem, ale nie sądzę by było TAK droższe. Ja wiem, że zrobienie 5 łazienek jest droższe niż 1, ale nieźle sobie pan inwestor policzył marży ;)
@maur: ja to wspolczuje ludziom ktorzy sa sasiadami tego hotelu robotniczego nazywanym pakietem kawalerek. Ktos kupil sobie wymarzony segment na folderach reklamowych sasiadami mialy byc rodziny z dziecmi, a tu jeb w jednym segmencie z 10 chlopa :)
@DiscoPolo: uzyskuje 11 by byc dokladnym, niby obiecuje, ze mozna 1k wiecej, ale liczmy dla 11. odejmijmy 10% dla firmy zarzadzajacej i robi sie 4%, wciaz nie zakladajac pustostanow, co jakis czas remontu, podatku
@lecho182: tak to sa Babice, segmenty za stacja BP , taka srednia lokalizacja. Do trgo wspomnianego metra Lazurowa ktore jest opoznione i nie bedzie go przed 2025r to jest 5km a nie jak pisza w ogloszeniu 3km. W dodatku dojazd do tego metra to zakorkowana 1 pasmowa ulica Warszawska. Juz teraz w okolicach ronda w Babicach to jest straszny balagan i korki.
@maur: Nie liczyłem zarządzania (bo po co?) a remont to rzecz oczywista ale co 5 lat nie będziesz przeprowadzał gruntownego remontu tylko odmalowanie ścian raz na jakiś czas. A podatek to już inna kwestia, w zależność jak ktoś się rozlicza czy ryczałt czy działalność