Wpis z mikrobloga

Czuję że niedługo moja psychiatra sama skończy u psychiatry przeze mnie xD

Panie Turkotka proszę tego wszystkiego nie mieszać
Panie Turkotka proszęeee chociaż tydzień odstawiać ten lek.
Panie Turkotka ja nie chce nawet o tym słuchać (opowiadałem że Relanium popite alko lepiej działa)
Panie Turkotka nie dam Panu Relanium bo będzie miał Pan dziury w głowie xD

#depresja #psychiatria #ssri #snri #benzodiazepiny
Turkotka - Czuję że niedługo moja psychiatra sama skończy u psychiatry przeze mnie xD...

źródło: comment_1639206118DkcmcXpwhCEbndr1RM189s.jpg

Pobierz
  • 87
@ChadMessiah: Raczej biorę leki na moje złe stany
@Geomemnon Kiedy mnie przyciska że chce się #!$%@?ć #!$%@?ć to biorę i działa. Nie biorę codziennie
@ziel0ny odezwał się, bierz tam te swoje hydro co dostałeś i nie gwiazdorz za bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zarzudka może i bym stosował się do zaleceń jak by te gówniane leki działały. Podziw ludzi ze strony z śmiesznymi obrazkami to był mój
przecież on przestaje o tobie myśleć 0.2 sekundy jak opuścisz gabinet XD. Naprawdę myślisz że on w JAKIKOLWIEK sposób się tobą przejmuje? Przecież takich zjebów to ma z 5 tygodniowo.


@realizta: @Strahl: Eh czasami zdarzają się psychiatrzy którzy się przejmują, przynajmniej w agregacie ¯\_(ツ)_/¯

Przykład, How bad are things?. Choć bardziej to, tyle że dotyczy szpitali a nie psychiatrii: WHO BY VERY SLOW DECAY. Piękny tekst.

Fragmenty:

I
@Shatter: Nie wiedziałem że branie leków które realnie pomagają na moje złe stany to ćpanie. Ale przecież na pewno mnie znasz, przeprowadziłeś ze mną nie jedną rozmowę żeby to stwierdzić. Przecież na pewno nie jestem po prostu otwartą osobą która bez żadnych barier potrafi śmiać się z swoich dolegliwości nawet jak przybiera to formę niesmacznego czarnego humoru.