Wpis z mikrobloga

Czuję że niedługo moja psychiatra sama skończy u psychiatry przeze mnie xD

Panie Turkotka proszę tego wszystkiego nie mieszać
Panie Turkotka proszęeee chociaż tydzień odstawiać ten lek.
Panie Turkotka ja nie chce nawet o tym słuchać (opowiadałem że Relanium popite alko lepiej działa)
Panie Turkotka nie dam Panu Relanium bo będzie miał Pan dziury w głowie xD

#depresja #psychiatria #ssri #snri #benzodiazepiny
Pobierz Turkotka - Czuję że niedługo moja psychiatra sama skończy u psychiatry przeze mnie xD...
źródło: comment_1639206118DkcmcXpwhCEbndr1RM189s.jpg
  • 87
@Turkotka: Byłym raz u psychiatry i tylko mnie babeczka #!$%@?ą stukaniem w komputer. Generalnie to miała tylko czysto teoretyczne doświadczenia i generalnie pogadałem, ale więcej to mi dawała rozmowa z ziomkiem przy piwku i temacie niż coś takiego.
@Turkotka: a tak naprawdę pani doktor tylko wykonuję swoją pracę. Kończy z tobą rozmawiać za pieniądze i zapomina i wraca do domu. Dlaczego masz taką dużą potrzebę zwracania na siebie uwagę, że aż musisz opowiadać doktorowi, że zapijasz relanium alko i robić o sobie memy? Przecież mogłaś tego nie mówić, mieć przypisane i robić co chcesz. Moja ekspercka diagnoza: czujesz się nieważna i niezauważona. Masz niskie poczucie własnej wartości, bo bardziej
@Alt-: Po pierwsze mam niebieski pasek :D
Po drugie nie zawsze za pieniądze bo jak zmieniam lek to mam bezpłatne wizyty.
Po trzecie jestem na wizycie szczery i po prostu powiedziałem że zapijam alko z oszczędności bo mi nie chce dawać. Po czwarte zrobiłem sobie mema bo jestem w pracy i nie mam co robić xD Fakt czuje się śmieciem ale napisałem posta nie dla atencji a bardziej z nudów w
@Turkotka: taka amatorska psychoanaliza, nie znam więc się wypowiem xd. Dbanie o siebie, czyli w gruncie rzeczy o najważniejszą osobę na świecie i bycie dla siebie pobłażliwym jest kluczowe dla zdrowia psychicznego i fizycznego.
@zzyciemsiepojednaj: Chciałem iść na dzienny ale to bym musiał iść na zwolnienie na trzy miesiące a to byłby problem z pracą i wolę nie stać się bezdomnym śmieciem xD
A z resztą ZUS stwierdził że ja mam chorom głowę, kolana i oczy ale tylko lekko. Oni się znają najlepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)