Wpis z mikrobloga

Zapraszam Was na moje #pokapake
Jest to pierwsza edycja, w której biorę udział ale na pewno nie ostatnia! Wylosowała mnie przemiła Mirabelka- @Mexor której raz jeszcze dziękuję :3 Paczka idealnie spersonalizowana, naprawdę lepszej nie mogłam sobie wymarzyć
Mirabelka pamiętała też o mojej suni, degustacja przebiegła pomyślnie, zdjęcie w komentarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Paczka jak i zawartość była przepięknie zapakowana, doceniam bo też mam bzika na punkcie pakowania prezentów :D Zaczęłam od listu, uśmiech nie schodził mi z twarzy od pierwszego do ostatniego zdania
Dostałam kocyk (wspominałam, że jestem typową #jesieniara, co więcej od nowego roku będę mieć nowe mieszkanie i będzie super pasował do sypialni :3), kolorowankę antystresową (moja ostatnia obsesja, kolorowanki i obrazki po numerkach) oraz komplet kosmetyków do makijażu oczu i ust (ʘʘ)
I... Crème de la crème całej paki- glicerynowe mydełka handmade, które Mirabelka przygotowała specjalnie dla mnie! (.) Fun fact, nieświadoma komentowałam jej wpis tutaj :D
Są naprawdę przepiękne, też bawię się w DIY więc doceniam podwójnie :3
Mój pieseł dostał dwie czekolady specjalne dla pjesków, bardzo mi miło że Mirabelka pamiętała też o niej (ʘʘ)

Ogólna ocena paczki: 11/10, jestem zachwycona i mój niebieski widząc moją reakcję podczas rozpakowywania stwierdził, że zakłada konto na wykopie i za rok bierze udział, bo są tu super ludzie i świetne akcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aż mi szkoda otwierać te mydełka, takie są piękne
#wykopaka #chwalesie
Pobierz Nutellowa - Zapraszam Was na moje #pokapake ᶘᵒᴥᵒᶅ
Jest to pierwsza edycja, w której ...
źródło: comment_1639176816f9HYMnDmVciMvd0o3YaC7u.jpg
  • 15