Wpis z mikrobloga

Zdaje świadectwo z progressu Bożego.

Tydzień temu chciałem usiąść 200kgx5, wyszedłem z racka i zesrałem się w gacie, nie usiadłem ani razu.

Dziś idąc na trening, włączyłem piękne pieśni naszych braci z zachodu, Rammstein - Rosenrot i kilka innych.

Naładowany energią zacząłem rozgrzewkę, 60, 90, 130… przy 160 zwieracz odmówił posłuszeństwa, zapomniałem włożyć butt pluga i #!$%@?łem boniacza w stylu „rozdzierane prześcieradło”. Na szczęście jestem alfa, usłyszał jeden chłopak, spojrzał się, ja zachowałem pokerową twarz, odłożyłem sztangę, zapytał czy wdychając to powietrze, może spodziewać się wzrostu stężenia testosteronu, odpowiedziałem w stylu naszego wielkiego Polaka, „A możliwe, jak najbardziej, jeszcze jak”.

Kolejne podejście, 180kg #!$%@? gładko na 8 ruchów, jaja nabrzmiały jakbym #!$%@?ł 5000iu hcg na raz, Różowa zauważyła, wybuchła kłótnia, powiedziała żebym te suki które oglądam prosił o nagrania.

Przeprosiłem, powiedziałem że liczy się dla mnie tylko #!$%@? 2 paczek na 5 #!$%@? ruchów, a ona jest tylko o jedną pozycje niżej na liście priorytetów, odpuściła.

Włączyłem piosenkę, w głowie wyobraziłem sobie Afrykę, to że ludzie nie mają dostępu do siłowni, zamiast #!$%@?ć żelastwem, muszą polować na węże i małpy żeby mieć co jeść, w oku zakręciła się łezka, a zwieracz mocno się zacisnął. Poczułem lekki wzrost estradiolu, myśli wyparłem zwiększajac głośność na słuchawkach, wiedziałem że jestem gotów.

W domu przed lustrem trenowałem też okrzyki w stylu @IntruderXXL , tych też użyłem jako tajna broń!

Po pierwszym ruchu miałem wrażenie że krew płynie z nosa, ale to tylko fałszywy alarm, był to zwykły gil.

https://streamable.com/tu78s1

Wieczór uwieńczę sesją podwalania pod ten właśnie film, stworzyłem już wersje 12h, jak ktoś chętny to opublikuję na youtube.

Pozdro Sportowe Świry, 100% albo zastanów się nad sensem swojego krótkiego życia.

#mirkokoksy
#lewusmusisz
#silownia
#trening
#mirkokoksy
  • 8