Wpis z mikrobloga

Wczoraj w sejmie było głosowanie nad dodatkowym zasiłkiem na pokrycie rosnących cen prądu, tylko dla wybranych rodzin. Zgadnijcie jak głosowała wolnościowa konfederacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4 głosowało za (zdjęcie w załączniku), 2 przeciw a jeden się wstrzymał. 4 posłów było nieobecnych.

Tymczasem ta komunistyczna, lewicowa, populistyczna i już nie pamiętam jaka tam jeszcze Jachira, głosowała przeciw, tłumacząc to tak:

Czytałam opinie ekonomistów, którzy uważają, że to będzie tylko czasowe zdławienie inflacji, a później inflacja z powrotem wystrzeli i jeszcze więcej czasu zajmie nam wychodzenie z tego kryzysu inflacyjnego - podkreśliła posłanka KO.

Zwróciła uwagę, że jeśli jest dużo pieniędzy na rynku, a jeszcze się ich dosypuje, "nie sprawi to, że inflacja będzie mniejsza, tylko będzie rosnąć". Najwyższa pora, aby rząd przestał zadłużać Polaków. Tymczasem najpierw doprowadza do inflacji, a teraz twierdzi, że przez dosypywanie pieniędzy ją zlikwiduje. To nie jest logiczne — oceniła posłanka KO.

Stwierdziłam, że muszę być wierna swoim poglądom na wolność gospodarczą i głosować przeciwko


#bekazprawakow #polityka #konfederacja
Pobierz tusk - Wczoraj w sejmie było głosowanie nad dodatkowym zasiłkiem na pokrycie rosnącyc...
źródło: comment_1639118334enVMWeomFuyWDKyqpJwzfk.jpg
  • 44
@tusk: akurat sama Jachira ma więcej rigczu niż ta cała konfederacja. Przypominam ze jak pałowali marsze przedsiębiorców to ich broniła własnym ciałem za co ją milicja zawinęła do suki kiedy Braun #!$%@? przy pierwszej okazji a reszta Konfy nawet się nie pofatygowała powalczyć o wolny rynek gdzieś inadziej niż Facebook.

Można się nie zgadzać z niektórymi postulatami jachiry ale to nie zmienia faktu ze jest jedna z najbardziej aktywnych posłanek i
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tusk: czyli konfederacja nadal najbardziej wolnościową partia w sejmie xD 2 posłów przeciw i jeden się wstrzymał. Jak tam głosowali posłowie z polecanej przez neuropę Nowoczesnej - ostoi wolności gospodarczej? XDDDDDD
Jachira i rigcz xD


@mlotan: No właśnie bardzo duży RiGCZU bo zostaje wierna swoim postulatom i dostarcza jej wyborcom to na co głosowali. To pokazuje wysoką klasę polityka.

Tymczasem głosy na konfederacje były głosami zmarnowanymi. Zamiast walką o wolność i wolny rynkek to zajmuja się głównie pomocą w PiSowi w forsowaniu najbardziej zamordystycznych pomysłów.

Nawet przebili ostatnio PiS bo konfa głosowała za karą więzienia za aborcje jeśli ta zagraża życiu matki,
@KochanekAdmina: o konfederacji to ja nic nie mówiłem a ty dałeś wywod na całą a4. Dla was rigczem jest bo baba głośno szczeka i tyle. Jedyne co potrafi to czytać w sejmie z kartki i jak pisałem wcześniej drżeć mordę. Dziwnym trafem czemu praktycznie w ogole nie jest widywana na debatach w tv? No chyba nie muszę się rozwijać, że tam by wyszła ta jej elokwencja i żałosna wiedza o świecie
. Dziwnym trafem czemu praktycznie w ogole nie jest widywana na debatach w tv?


@mlotan: Bo w przeciwieństwie do innych polityków którzy lansują się w TV, ona jest w terenie i dawałem przykłady.

Tak działają świetni politycy, a nie #!$%@? głupot w telewizji które nic nie daje. PRACA U PODSTAW.

Małpy zdziwione że polityk oprócz #!$%@? głupot w ciepłym studiu jest w stanie zakryć obywatela własnym ciałem przed opresją xDDDD Nie
Pobierz KochanekAdmina - > . Dziwnym trafem czemu praktycznie w ogole nie jest widywana na de...
źródło: comment_1639131375cEaBFj5xDbWuZiZmS5fHVi.jpg