Wpis z mikrobloga

Tylko, że naprawdę zabili 10 000 ludzi. Trzeba być podludziem, żeby nie rozumieć, że to ludobójstwo i trzeba takie rzeczy nagłaśniać


@maksol93: Naprawdę to zabili +-300 osób. I taką liczbę potwierdza najwięcej wiarygodnych źródeł.
  • Odpowiedz
  • 1
@Jaromiszcz XD

Masz rację, lepiej studiować coś czegoś się nienawidzi i nie potrafi nauczyć. Na wykopie szanowana jest chyba tylko infa, reszta to według was gówno XD tfu na was
  • Odpowiedz
@slepauliczka: Robicie gówno studia, później piszecie prace o wykopie i żelkach XD cieczycie się jak głupi do sera a na końcu jest płaku płaku bo jak to po studiach trzeba robić w maku xD tfu


@Jaromiszcz: Mirek rurzowe robią studia po to żeby monż miał studia już zarabiające - jak co to oboje mają wyższe teściowa powie ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba nie myślałeś że to
  • Odpowiedz
No super by było gdyby polskie uczelnie techniczne były tak wysoko w rankignach jak te chińskie, a posiadanie tylu dobrych inżynierów co oni mogło by nam pomóc i to bardzo w rozwoju całego kraju. To samo możesz powiedzieć o każdym kierunku studiów? No nie wydaje mi się


@Defined: A na #!$%@? ci te rankingi? xD Będziesz długość #!$%@? w nich mierzył? Polacy tworzyli moduły do marsowego łazika, chińczycy w tym czasie
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: No widać po firmach technologicznych które są uzależnione od produkcji zlokalizowanej w Chinach. Chiny to nie tylko klocki malowane ołowiem, trzeba było przespać 20 ostatnich lat żeby tak pisać. Poza tym technologia nie kończy się na podboju kosmosu, ale masz też inne obszary jak chemia czy biologia.

A i gdy polacy robili modułu do jakiegoś łazika to chińczycy robili to: https://en.wikipedia.org/wiki/Tiangong_space_station
  • Odpowiedz
No widać po firmach technologicznych które są uzależnione od produkcji zlokalizowanej w Chinach.


@Defined: Przeniesie fabryki to kwestia kilku miesięcy xD

Chiny to nie tylko klocki malowane ołowiem, trzeba było przespać 20 ostatnich lat żeby tak pisać.


@Defined: Tak tak, a Tajwan to zagłębie mikroczipów xD Za rok skończy się budowa dziesiątek fabryk w Europie i USA i tyle widziano potęgę Chin w tym sektorze xD

Poza tym technologia nie
  • Odpowiedz
@Jaromiszcz: to samo pomyślałem, jakbym miał poświęcić kilka lat życia, żeby zrobić jakieś gówno z dupy i iść #!$%@?ć potem do sklepu to ja #!$%@? xD no ale ważne, że są studia nie? XDDDD
  • Odpowiedz