Wpis z mikrobloga

@slepauliczka: No, w logistykie jest szansa na robote, ale słyszałem że jest straszne obłożenie na tym kierunku, żeby się nie skończyło nadmiarem absolwentów za parę lat, już kilka razy takie rzeczy widziałem.
@slepauliczka: Robicie gówno studia, później piszecie prace o wykopie i żelkach XD cieczycie się jak głupi do sera a na końcu jest płaku płaku bo jak to po studiach trzeba robić w maku xD tfu


@slepauliczka: prace po tych studiach możesz conajwyżej znaleźć w moderacji wykop peel lub mcd


@jbc_wszystko: @Jaromiszcz: a skad wiecie czy celem OP bylo pojscie na studia by znalezc prace tam gdzie wy chcecie?
@Defined: to staraj sie to zmienic jesli Tobie sie to nie podoba a nie wyzywacie sie na ludziach ktorzy kozystaja z systemu ktory uwazasz za nieefektywny
@KochanekAdmina: @paf_: Ja tylko stwierdziłem fakt, że studia w polsce nawet te gówno są finansowane z pieniędzy publicznych i wiele kierunków to kierunki w stylu a zapiszę się, żeby mieć status studenta/ciągnąć stypendium socjalne. Gdyby zlikwidować połowę tych kierunków to absolutnie nic by się złego nie stało. Pozdrawiam i życzę smacznej kawusi
Tylko na wykopie potrafią odebrać radość z zycia. To był najważniejszy dla mnie dzień, byłam mega z siebie dumna. Wiem, że to tylko gówno studia w Polsce, mimo wszystko swoją uczelnie bardzo lubię i dużo z nich wyniosłam XD

Gdyby nie studia nie miałabym swojej pierwszej pracy w której pracuje.

Idźcie być toksyczni gdzie indziej :)