Wpis z mikrobloga

@slepauliczka: śmieję się, chciałem z tym walczyć, ale kopać się z koniem... wycenili mi auto jak sprawne, a przywiozłem uszkodzone, oczywiście jakbym chciał to obniżyć to muszę wziąć rzeczoznawcę za 500zł, żeby zmniejszyć akcyzę z 2300 do 1700 xD chciałem to zrobić dla zasady, ale szkoda mojego czasu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Defined jeśli laska pracuje jednocześnie studiując to nie ciągnie stypendium socjalnego. Zresztą nigdzie nie napisała czy to studia dzienne czy zaoczne a ty już płaczesz że za Twoje pieniądze...
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: a masz może jakieś dobre źródło opisujące gdzie i ile się buduje? Jestem ciekaw ilu producentów poszło po rozum do głowy i nie chcę się dalej uzależniać od humoru puchałke.
  • Odpowiedz
  • 0
@Trusky92 UCS jest chyba urzędem, który przynosi najwięcej dochodu. Nie wiem jak wyglądają kwestie podwyżek, ale się domyślam, że za nic ich nie dostają ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja bym dała sobie spokój, bo trochę szkoda czasu, zrób przelew i będzie po jednym dniu po temacie.

Nie wiem w jakim mieście to załatwiasz, ale niektóre potrafią być naprawdę złośliwe.
  • Odpowiedz
@jakub99: no pewnie masz rację, nie ma to jak zarabiać 2400 netto w kraju gdzie bak paliwa kosztuje 300-400 zł. Pewnie są szczęśliwi że hej.
Nie twierdzę że kasa to najważniejsze w życiu człowieka i można osiągać zadowolenie z innych motywatorów natomiast ja idąc na studia i poświęcając czas nauce miałbym wymagania większe.
  • Odpowiedz
@slepauliczka: to nadal nie jest nawet średnia krajowa, nie twierdzę że nie da się za to wyżyć bo sam tyle zarabiałem kiedyś, natomiast jakbym był po studiach to wymagałbym troszkę więcej skoro bez studiów można zarabiać 2-3 razy tyle i nie mówię o budowie tylko nadal praca w biurze bez wyścigu szczurów
  • Odpowiedz