Wpis z mikrobloga

@Jaromiszcz: Czemu zakładasz, że po studiach masz mieć prace? Masz jakieś boomerskie myślenie. Studia są od poszerzania wiedzy w danym temacie, a nie żeby przygotowania kogoś do pracy. No ale jak nie studiujesz infy, to resztę kierunków #!$%@?ć. Ha tfu na ryj
  • Odpowiedz
@Jaromiszcz: gdzie się daje więcej plusów?
Mam co najmniej 3 znajomych z liceum co brali sobie bekowe tematy na gównokierunkach i gniją gdzieś w korpo podczas gdy gość co na dwójach ledwo przeszedł szkołę ciśnie sprzedaż aut, nie dość że już chatę wybudował rozbija się fajnymi autami to teraz jeszcze przeżywa renesans i zarabia dodatkowo bo z nowymi kłopot więc #!$%@?ą ceny i gonią na wyższych marżach, a w korpo
  • Odpowiedz
@e___g a moze np są zadowoleni ze swojej pracy?
Wiesz ze istnieją ludzie dla których pogoń za kasa nie jest najwazniejsza. Ja np studiuje żeby w przyszłości mieć chillowa prace w biurze mimo iż wiem ze kokosów zarabiał nie będę tak wolę to niż #!$%@? na budowie po 10h dziennie gdzie z pewnością zrobiłbym wiecej.
  • Odpowiedz
  • 0
@slepauliczka nie chce obrazac, ale w szoku jestem jak nisko uczelnie panstwowe czy prywatne upadly w tym kraju. Mam nadzieje tylko, ze byla to uczelnia prywatna
  • Odpowiedz
  • 0
Wyjaśniając: nie studiuje turystyki, słowo wykop był wspomniany w pracy dwa razy.

Przeprowadziłam normalne DWA badania w przedsiębiorstwie, a wykop się zesral i śmierdzi.
  • Odpowiedz