Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem ateistą. Pytanie jednak, czy istnieją jakiekolwiek naukowe dowody na jakieś życie po śmierci? Czy śmierć to ostateczny koniec i nie ma co do tego żadnych wątpliwości, jak twierdził np. Hawking? #smierc #religia #ateizm #bog #wiara #pytanie #nauka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61af8d0ff6a171000ab1c1ac
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 18
Pytanie jednak, czy istnieją jakiekolwiek naukowe dowody na jakieś życie po śmierci?


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie istnieją*

Czy śmierć to ostateczny koniec i nie ma co do tego żadnych wątpliwości, jak twierdził np. Hawking?


@AnonimoweMirkoWyznania: Na to też nie istnieją żadne dowody ¯\_(ツ)_/¯

* w sumie to istnieją: życie po śmierci istnieje i każdy je obserwuje - np. moja babcia umarła, a życie jak wiemy nadal istnieje pomimo jej śmierci. Ale raczej
@Arthaniel: Tylko jeśli wszystko próbujesz tłumaczyć na gruncie neurobiologia i projekcje mózgu. Nie ma też żadnych przesłanek, że po śmierci jest wieczna nicość. Albo, że śmierć cieplna wszechświata to najbardziej prawdopodobny scenariusz. Trzeba by się przenieść w czasie, żeby to stwierdzić. Puzzle i układanki to nie wszystko.