Wpis z mikrobloga

@error666 o 6 rano to w więzieniu budzą ( ͡º ͜ʖ͡º) normalny pies śpi do 10 lekko. Inna sprawa jest taka że tu chodzi o to żeby się załatwił przed wyjściem właściciela do pracy- kot wali do żwiru w szufladzie, jak jakiś TIRowiec, to nie jest normalne ( ͡º ͜ʖ͡º) Moje w zimę to potrafią leżeć do południa, potem spacer, mycie
MateuszWajchePrzeloz - @error666 o 6 rano to w więzieniu budzą ( ͡º ͜ʖ͡º) normalny pi...

źródło: comment_1638919322Bk7rjuW492sotQnUCe3Gc8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MateuszWajchePrzeloz: mój czasem potrafi o 11 popatrzeć przez otwarte drzwi z miną w stylu: "jak chcesz to sobie sam tam idź". ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak bardzo pochmurny dzień to czasem nawet jeść nie woła - z kotem nie do pomyślenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Inguz: a możesz mi powiedzieć, czym te wszystkie zagrożenia różnią się od zagrożeń dla psa? bo wygląda na to, że wszystkie 11 (może poza oskórowaniem - xD) pasują również do psów, które, w przeciwieństwie do kotów, zawsze są wyprowadzane na zewnątrz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Inguz: dopisz jeszcze covid do listy xD mi też grozi śmierć, samochody i choroby zakaźne gdy wychodzę z domu, mam siedzieć całe życie w zamknięciu?
  • Odpowiedz