Wpis z mikrobloga

SFRIENDZONOWAŁA MNIE PATRZĄC PROSTO W OCZY- tego jeszcze nie miałem

Właśnie wróciłem z drugiego spotkania z #rozowypasek z #tinder który bardzo mi się podobał. Na pierwszym spotkaniu fajna pozytywna energia, nawijaliśmy na tych samych falach, w pewnym momencie nawet odważyłem się ją pocałować, ale odwróciła głowę mówiąc że jestem za szybki. Puściłem to mimo uszu i rozmawiałem jak gdyby nigdy nic.
Na drugie spotkanie wybrałem spoko knajpkę z winem i przystawkami, od początku znów bardzo podobna atmosfera, naprawdę odniosłem wrażenie że fajnie się dogadujemy i to będzie znajomość na dłużej, zwłaszcza że gdy dowiedziała się że mam podobną zajawkę co jej dziadek to z ekscytującym głosem odrzekła „no, to na pewno się dogadacie !”- zupełnie jakby za jakiś czas miała mnie mu przedstawić. Dodatkowo rzucała aluzje typu że zacznie od jakiegoś lekkiego wina, a noc jest długa więc musi trzymać formę
I co, wychodzimy z knajpy po 2,5 godziny, już mam proponować abyśmy skoczyli na drina albo wino do innego lokalu, a ona po minucie :
- „Jakby Ci to powiedzieć, możemy utrzymywać kontakt, ale wiesz co, taki przyjacielski”
- „Hmmm, czy mi się wydaje, czy ktoś mnie właśnie friendzonuje ?” odrzekłem na spokojnie, ale w głębi duszy byłem w dużym zaskoczeniu. Zaskoczeniu że ja #!$%@?ę, normalnie przepaliło mi styki, jeden wielki mind fuck. Ona zaczęła coś mówić, że próbowałem ją pocałować na pierwszym spotkaniu i to było dla niej dziwne, że ma takie dziwne uczucia generalnie i mówi mi, abym nie tracił czasu. Nic za bardzo z tego nie kumałem. Bo jeśli faktycznie miała jakieś dziwne uczucia, to po cholerę spotkała się ze mną po raz kolejny ? Powiedziałem że nie chcę być jej przyjacielem, bo nie wierzę w przyjaźń damsko-męską. Usłyszałem jej jeszcze kilka tinderowych historii (typ laski która robi dobre wrażenie i kolesie się szybko popadali w zauroczenie). Na koniec przelałem jej siano za szamę i wino (ona płaciła, nie akceptowali BLIK-u) i się pożegnaliśmy. Dostałem jeszcze wiadomość o tym co nas różni, ogólnie wielka beka co tam napisała, może wkleję jak będzie trochę plusów.

Fajna dziewczyna z niej, naprawdę. Ale nie dla psa kiełbasa, nie dla przegrywa to, to dla chada.
Ale ciekawa odmiana, tym razem nie #ghosting tylko prawda prosto w oczy. Szanuję. Ale dalej nie rozumiem ...
I taka refleksja : co z tego że chodzę na randki, jak finalnie i tak jestem odpulany ? Czy warto jest walczyć, być wojownikiem, odwalać ten cały cyrk będąc 175-centrymetrowym suchoklatesem ?
Jakieś postępy niby od roku zrobiłem w obyciu z kobietami, bo ponad rok temu nawet nie trzymałem za rękę (mając level 28!) ale weryfikacja przez #rozowepaski już na tak wczesnym etapie jest bardzo bolesna. No cóż, takie życie.

#redpill #feels #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #wychodzimyzprzegrywu #blackpill #badoo #zalesie
  • 69
@Aparatowy_rozlewu: no cóż nie rozumiem czemu miała by nie mieć prawa zrezygnować z takiej znajomości ? przyszła na spotkanie pogadaliście, jakieś od razu całowanie próbowałeś uskuteczniać nie pykło dziewczyna sobie wyrobiła jakąś opinię i przyszła Ci powiedzieć na nastepnym stoptaniu że sory stary ale nic z tego nie będzie...jak dla mnie elegancko miło i przyjemnie, ludzie mają prawo się rozmyśleć tak jak ty tak samo ona ¯\_(ツ)_/¯
better luck next time
ponad rok temu nawet nie trzymałem za rękę (mając level 28!)


@Aparatowy_rozlewu: nie wiem czy jej to powiedzieś ale to też mógł być jeden z powodów( ͡° ͜ʖ ͡°) co to za zajawka podobna z dziadkiem? Trochę ogólnie mi to zabrzmiało jakby szukała kogoś bardziej dynamicznego, z kim mogłaby podróżować i być na kulturalnie na bieżąco. Czasem takie rzeczy wychodzą w praniu i to nic dziwnego że
@papushbich: Ty jestes jakis ulomny jak myslisz ze jak jakis manlet po kilku miesiacach orbitowania jest w zwiazku to znaczy automatycznie ze wzbudza pozadanie u kobiet xD
Wiele kobiet wiaze sie przecietnymi facetami z desperacji, potencjalnych korzysci materialnych, w miedzy czasie zdradza a zostaje w zwiazku z powodu braku lepszej dlugo-terminowej opcji
Jak tylko pojawi sie w poblizu chad 2m chetny do prokreacji to od razu "kolega manlet zakolak 175 co
@Aparatowy_rozlewu: Typie zaangażowałeś się na samym starcie laska to wyczuła. Do tego pewnie gadałeś ze gardzisz netflixem i wolisz czytać gazety - może uznała ze się wywyzszasz? Nie wziąłeś gotówki na randkę? Facet musi być zawsze przygotowany kobita chce widzieć Ciebie jako przewodnika Waszego przyszłego stada a musiała za Was zapłacić bo uznałeś ze wszyscy korzystają z jakiejś śmiesznej apki :)