Wpis z mikrobloga

@pastibox: @: @MisPalkis:

No fajnie, ale gówno z tego będzie. Ostatnimi miesiącami słyszę na ulicach tyle Ukraińców jak jeszcze nigdy. A w kolejce za nimi pewnie stoi Bułgaria, Gruzja, kilka innych państw Europy i pół dalekiego wschodu. Mieszkania są dwa razy droższe niż jakieś 10 lat temu. Kiedy ku*wa ma niby być ta promocja? Ubytek starych będzie rekompensowała agresywna imigracja. Przypominam, że na świecie jest przynajmniej z 160 państw, które
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rysiekryszard: ty też uwierzyłeś w cen cud gospodarczy :) hahah. Na razie mamy boom na rynku rozdmuchany tanim kredytem i pędem Januszy ładujących się po kule. Nic dziwnego, że obcokrajowcy ściągają chcąc zjeść trochę tego tortu. Właśnie kończy się okres taniego kredytu a za nim boom na rynku nieruchomości. Ci co przyjechali tu dzielić ten tort będą czym prędzej opuszczać nasza piękna krainę jak tylko zabraknie roboty. I to co napędzało
@rysiekryszard: nie wiem czemu mnie wołasz, chyba nie zrozumiałeś tego, co napisałem. Nawet, jeśli x osób umrze, to tylko część z nich mieszkała w miejscach atrakcyjnych z punktu widzenia nabywcy. I tylko o to mi chodziło.

Co do migracji - jasna sprawa, no może oprócz tej Bułgarii, która jest w UE i ludzie z tego kraju bez problemu mogą pojechać do dowolnego innego kraju Wspólnoty.