Wpis z mikrobloga

@Krs90: za 2000zl nawet nie kupisz nic, co warte uwagi. To tak samo jakbys kupil np ser zolty ktory jest paskudny w smaku i zapachu i go jadl, bo tanio i rodzice chcieli ser, wiec sie uparles i kupiles ser... twor seropodobny.

Za 2000zl to telefonu nie kupisz dobrego, a co dopiero wiele wiekszego laptopa. Niestety ze 3k trzeba wydac aby nie pluc sobie zaraz w brode.

taki sprzet to naciaganie
@Krs90: no i dokladnie o tym nawijam wyzej. Uwazasz ze tani sprzet sie do czegokolwiek nadaje, ale to tylko wymysl twoj. Wcale nie jest powiedziane ze to sie do czegos bedzie nadawalo, poza zarobkiem dla producenta. A pozniej strona glowna facebooka sie laduje 250 sekund - owszem, mozna tak korzystac, jezeli ktos jest cierpliwy i nie szanuje swego czasu.

Lepiej powiem - odpalajac kulki, onet czy facebook procesor na sprzecie za
@brakloginuf: No nie wiem, 4 lata temu kupili poleasingowego della który służy do dzisiaj i wielkich problemów z nim nie ma a dawać 3k za komputer do przeglądania neta i grania w farmę online to też no nie przesadzajmy
z nim nie ma a dawać 3k za komputer do przeglądania neta i grania w farmę online to też no nie przesadzajmy


@Krs90: to kup taki za tysioncpincet i niech narzekaja. Po co pytasz skoro wiesz lepiej, bez kitu :)

kupili dobra uzywana technologe, a Ty chcesz kupic nowa i #!$%@?. Nie dostrzegasz roznicy? 4gb ramu to ten stary laptop ma na pewno.

moj telefon kupiony 3 lata temu ma wiecej
@brakloginuf: Zapytałem czy ten konkretny laptop jest po prostu spoko dla rodziców do neta a Ty wylatujesz że 3k to minimum a poniżej 2k to nawet telefonu dobrego nie kupie, no niczym w paście o amatorach xD
@brakloginuf: #!$%@? ale co mam przyjmować, że moja mama się rozbeczy jak dostanie lapka poniżej 3k? xD
Nie każdy się poci z wrażenia na widok cyferek przy testach wydajnościowych.
@powaznyczlowiek: @zazuzizizazuzaj: Tak zrobię. Pytałem o ten konkretny model bo jest na promocji a wiem że rano go już nie będzie. Szukam czegoś do 1300 zł najlepiej, podstawowe korzystanie z neta + jakieś gierki w stylu budowanie farmy czy coś
#!$%@? ale co mam przyjmować, że moja mama się rozbeczy jak dostanie lapka poniżej 3k? xD

Nie każdy się poci z wrażenia na widok cyferek przy testach wydajnościowych.


@Krs90: ale to zupelnie nie o to chodzi, a Ty czegos ewidentnie nie rozumiesz. Do polki gdzie zaczyna sie robic testy wydajnosciowe to od tych 3k jeszcze sporo brakuje i ten temat Ty sam nakrecasz, bo nikt nawet w watki "wydajnosc" tu nie
Rozumiem ze samochod tez bys rodzicom malucha kupil, bo jezdzi i tani, gdy taki wachlarz dobrych samochodow dostepny.


@brakloginuf: Tak, ludzie którzy kupują tanie samochody/sprzęty kupują je tylko dlatego że mają taki kaprys a nie dlatego że nie mają na to środków. Ludzie mogliby kupować Mercedesy ale kupują Dacie żeby zrobić wszystkim na złość.
Nie wiem czego nie rozumiesz, szukam w takim budżecie bo taki budżet mam.
ale kupują Dacie żeby zrobić wszystkim na złość.


@Krs90: tak, ale dacia to taki laptop za 3000zl, a nie taki jak pokazujesz - tylko o to sie rozchodzi, ze producenci wciskaja shit a wymagania sprzetowe nawet do odpalenia fejsbuka sa juz wywindowane w kosmos

moze lepiej poszukaj uzywki poleasingowej, na pewno duzo lepszy bedzie a za 1300zl kupisz dobrego uzywanego
@brakloginuf Nie wiem o czym mówisz, ja za swojego S20 FE dałem 2 tysiące i jakoś nie narzekam.
Brzmisz trochę jak ci znawcy z róznych forów.
Poniżej 3 tysięcy to w ogóle nie ma co siadać do przeglądania latków bo przeciez nie kupisz niczego.

Ja sam mam na studiach lapka który 6 lat temu kosztował 2k, fakt jest gownem, ale jakoś daje rade do podstawowych rzeczy, wymieniłem w nim tylko dysk talerzowy