Wpis z mikrobloga

@Mucharek: a nie możesz ustawić arm pod inny AUX? albo daj arm pod ten sam przełącznik co tryb lotu
Arm nawet możesz na pokrętle skonfigurować

@mapache: tylko co wtedy z failsafe? jak jest zawsze właczone to nie będzie się dało rozbroić, żeby znowu uzbroić
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: no to nie wiem czemu upraszasz mnie o nieigranie z niebezpiecznymi przedmiotami, ja doskonale wiem co dron potrafi zrobić i sam używam prearma, a jakby mi switch przestał działać to bym kupił i wymienił na nowy ¯\_(ツ)_/¯

@Mucharek: jest disabled, bo betaflight blokuje jak masz drona podłączononego na kablu
  • Odpowiedz
@sirgorn jak zaznaczam checkbox w karcie "Motors" to również nie mogę uzbroić. Po odłączeniu i dodaniu throttle na drążku też nie ma odpowiedzi, chociaż wiem że aparatura na 100% jest połączona.
  • Odpowiedz
@Mucharek: musisz zrobić tak jak Ci mapache i felonious pisał, tego tak nie ogarniesz, bo żeby arm zadziałał throtle musi być na 0% i dopiero wtedy zmienaisz arm switch
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: wiesz co zamykam temat, bez switchy na aparaturze ciężko to skonfigurować. Wczoraj po waszych podpowiedziach udało mi się uruchomić uzbrojenie na AUX1 od razu po uruchomieniu. Po wyłączeniu i włączeniu kontrolera ponownie ponownie DISARM. Mam jeszcze możliwość to zwracam Flysky FS-i4x. Cały myk polegał na tym, że ma 10 kanałów, ale musisz sobie dokupić switche i samemu domontować ( ͡° ʖ̯ ͡°). Dołożę 30zł i mam
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: to już wolę mieć gotowa aparaturę, ze switchami, z dodatkowym wyświetlaczem, na gwarancji, niz kombinować z dołożeniem tych switchy bez pewności ze zadziała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz