Wpis z mikrobloga

@10eme: ja wpadam w keto po 1-2 dniach ponizej 100 Ww i nigdy nie miałem jakiegoś keto flu
Ale też nie mam żądnego kupa czy myślenia jasno xD bo to mam zawsze od urodzenia, bo nie jestem #!$%@? jak ludzie z #!$%@?ą glikemią
@Ketonowy: #!$%@? 1 h cardio dziennie + treningi siłowego + 12-25 tys kroków dziennie
Ja na masie mam zapotrzebowanie 6000-6500 kcal... :)
Więc teraz adlibitum pewnie jem na keto z 3000-3500 kcal co już jest dla mnie srogą głodówką + ta aktywność
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kasahara: ekspertem nie jestem, ale nie sądzę że po jednym dniu nawet intensywnych ćwiczeń spalisz cały glikogen z mięśni i z wątroby.
Druga sprawa, że jak zjesz te 150 węgli to z automatu organizm uzupełni ten glikogen bo ma z czego, prawda?
Zrób sobię test z krwi na zawartość ketonów bo średnio to mi się klei.
I jeszcze to, że Ty zawsze masz jasny umysł i nie będzie różnicy na ketonach.
ekspertem nie jestem, ale nie sądzę że po jednym dniu nawet intensywnych ćwiczeń spalisz cały glikogen z mięśni i z wątroby.


@Ketonowy:

Ale ja tak żyje cały czas - a nie że biegam od wczoraj; ciągle mam wypalony glikogen (lub powiedzmy uszczuplony), chyba, że przypadkiem zdarzą się 2 dni bez aktywności ale zazwyczaj mam 10-14 jednostek treningowych w tygodniu (x2 dziennie)

Zrób sobię test z krwi na zawartość ketonów bo średnio
#!$%@? 1 h cardio dziennie + treningi siłowego + 12-25 tys kroków dziennie


@Kasahara: Bez urazy ale to wygląda na to, że samego cardio masz godzinę + ok 3 - 4 godzin w krokach (wiem bo sam robię w 3 -4h jakieś 15k?) do tego trening siłowy. Czyli co?

8 - 16 rozumiem #!$%@? pod kątem sylwetki / redukcji tak? :)
@pansterydziasz:

Przejście na siłownie w dwie strony to 12 tys kroków. Jak zrobię zakupy 15 k+
Co 4 godziny 15 k kroków? xDDDD chłopie Ty z nogi na nogę ledwo człapiesz jak staruszka? :D Ja robię 10 k w 40-50 minut xD
Wiec 1 h przejście na siłownie, 30-60 min cardio na siłowni, 1,5-2 h treningu. Więc max 4 h z hakiem a nie 8 h na wszystko
Ja na masie mam zapotrzebowanie 6000-6500 kcal... :)


@Kasahara: #!$%@? co tu się dzieje? xD Takie masz zapotrzebowanie i podlewało Ci dupę na masie? To chyba jednak było za wysokie trochę? Mówię teraz o Twoim trujbojażowym epizodzie. Te odpowiedzi zaczynają się trochę wykluczać nie wiem co myśleć.
@pansterydziasz: tak podlewało głownie na odbiciu i taki był cel, bo tkanka tłuszczowa też pomaga w trójboju. Ja od kwietnia nie dodałem już później ani jednego kg masy czyli pół roku utrzymywałem wagę z tym 6000 kcal; właściwe dlatego to był 1 okres, w którym odstawiłem cardio, bo waga już spadała tyle żrąc.

Dla mnie schudniećie to po prostu do formy plażowej zerowy problem. Problemem jest #!$%@?ć i progresować siłowo. To
@pansterydziasz: bo nawet na losowych stronach w necie jak wpiszesz ile zajmuje przejście 10k kroków to wypluwa 40-60 minut a jakieś dziadki po zawałach wrzucają , że 1,5 h im to zajmuje ale jakie 3-4 h godziny? xD