Wpis z mikrobloga

@Pan_Slon: znam to az za dobrze. mam codziennie po kilkanascie telefonow i ryjbukowych wiadomosci glownie o bron czarnoprochowa. nie wazne ze mam godzinny video poradnik o czarnoprochowcach - dzwonia pytac dokladnie o to co mowie w poszczegolnych rozdzialach filmiku. nie ma tez dnia bez sciany tekstu na ryjbuku ktora kwituje odpowiedzia "moj video poradnik jest nadal aktualny".
@Pan_Slon sam się nakręcasz. Mogłeś mu napisać że narzędzia których używasz są w opisie kanału. Bo koleś nie załapał tego. Zwykle nieporozumienie.
@Pan_Slon:

z ludźmi można na dwa sposoby, tak jak zrobiłeś i zostawić sobie ogarniętych przy sobie, albo jechać z szablonem typu:

Dzięki za zainteresowanie tematem, akurat mam kilka filmów w tym temacie + opisy pod filmami. Możesz zacząć od tego: [link] Powodzenia!


Wtedy ludzik będzie się cieszył że "poświęciłeś mu czas", a dodatkowo zwiększa się konwersja na inne filmy bo ludzie czytają komentarze i klikają
@Pan_Slon: Znam to. Prowadzę kanał o samochodach. Nie dość że poświęcam swój czas i pieniądze, to zawsze znajdzie się jakiś rozszczeniowy cymbał który napisze "czemu nie przyciśniesz na autostradzie i nie sprawdzisz Vmaxa? Ode mnie łapka w dół, chyba że się poprawisz" xDDDDDD

#!$%@?ć ich, tak samo jak #!$%@?ć kretów klepiących ryjami że "JAK TO NIE DA SIĘ PŁACIĆ KARTĄ??? MAMY XXV wiek!!!!"
Tak firmy wychowały nasze głupie społeczeństwo - wszystko
@Pan_Slon: taki czlowiek i tak #!$%@? polutuje bo jak mu powiesz jaki sprzet ma kupic to nawet dobrej lutki nie kupi bo powie ze za drogo i czy taka za 45zl można to zrobić, juz pomijam ze to trzeba miec wprawe, oko i łape która ci nie drga jak menelowi w delirce
@Pan_Slon: piepszony jutuber, w głowie mu siem od sławy popszewracalo, pan ci pisze ze ma bombelka, wzionbys mu oplacil przesyłkę i zrobił osobiście, a puzniej znowu oplacil i odeslal, dla ciebie to 5 minut roboty, a bonbrlki bajek nie ogladaja, taki z Cie egojista