Wpis z mikrobloga

Bohater Kyle Rittenhouse uniewinniony!. W amerykańskim internecie totalne zesrańsko lewicy, oraz sympatyków BLM. Masa zlasowanych czarnych pisze o skandalicznej decyzji, rasiźmie czy ,,white privilege'' . Zresztą polecam poczytać twitera pod tagiem #kylerittennhouse

Facebook i inne wielkie media nazwyały chłopaka mordercą czy terrorystą, oby się pozwy posypały dla klaunów, za to jak zaszczuli tego chłopaka. Ludzie, którzy bronili chłopaka w internecie (np. facebook), byli banowani za propagowanie uwaga ,,terroryzmu'' Przykład

Dzisiejsza data jest historyczna, wspaniały dzień. Prawda wygrała.
W ogóle do czego to doszło, że na gościa się szczuje tylko dlatego, że w OBRONIE WŁASNEJ zabił osoby o lewicowych poglądach.

#bekazlewactwa #neuropa #bekazpodludzi #4konserwy #urojenialewakoidalne
Pobierz
źródło: comment_1637358564lljoNJcGaa4VWYhDSHKzYm.jpg
  • 84
@ThomasPol Powinieneś zrobić sob9e dobrą herbatkę i włączyć ciekawy film z ulubionego gatunku. Relaks i odprężenie na dobranoc zamiast wyzwisk i szczekania jak zaszczuty pies.
@ThomasPol Nie walcz. Ciesz się życiem. Samo dobro i radość. Na ile bezsensownych bitew zmarnowałeś czas? Zmień to. Ile zwycięstw odniosłeś? Zero. Nic nie wygrałeś. Nawet jak myślałeś, że wygrałeś to przegrałeś. Nie marnuj życia.
W ogóle do czego to doszło, że na gościa się szczuje tylko dlatego, że w OBRONIE WŁASNEJ zabił osoby o lewicowych poglądach.


@technojezus: Aha, tak, na pewno sprawa jest w USA głośna przez poglądy zabitych typów. "Tylko dlatego" się o niej mówi, wiadomo, brak innych, medialnych aspektów – gdyby nie rzekome (bo oczywiście pojęcia nie mam, jakie denaci mieli poglądy) lewicowe poglądy zabitych, to media nawet by tego procesu nie zauważyły:D
To nie Twoja wojna. Mógłbyś ten czas poświęcić na coś co dotyczy Ciebie. Coś miłego


@kidi1: czekaj, bo aż mnie zaciekawiłeś xD Zdajesz sobie sprawę z absurdu, polegającego na tym że sam to wszystko piszesz przeznaczając swój czas na branie udziału w tej samej dyskusji co twój odbiorca? Tak tylko uzupełniam, bo wszystko wskazuje na to że nie do końca jesteś świadom tego fenomenu ( ͡° ͜ʖ ͡°
@texas-holdem: tak, głownie dlatego się mówiło, dodatkowo było wiele manipulacji, że zabił np. osoby czarnoskórez a tak nie było.

Potem jak sie okazywalo kto zginął, to już trochę mniej było. Gdyby nie dodatkowe nagranie, to by ten zaszczuty chłopak gnił w pierdlu, za to że się bronił.

Zobacz co się teraz dzieje i będzie działo w USA. Przecież większość osób z lewicy, oczywiście nie zgadza się z tym wyrokiem.
Już pisałem
@technojezus: widziałem nagrania nie celował, miał broń skierowaną do góry i wysoko podniesione ręce, starał się nawiązać komunikację z kylem oraz podchodził do niego, ewidentnie nie był wrogo nastawiony wszystko świadczy że nie chciał do niego strzelać