Wpis z mikrobloga

Od 31 wakacje na Helu (beż możliwości anulacji)
- 7k zł (10 dni) - rezerwowane w styczniu
- mega pogoda (xD)
- może chociaż nie będzie lać to pojeżdżę sobie rowerem (xD)
- oby było ogrzewanie (xD)

Sam profit () love polskie morze

( ͡º ͜ʖ͡º)

#wakacje
  • 109
  • Odpowiedz
- oby było ogrzewanie (xD)


@Paveleks: nigdy nie zostawiam takich rzeczy przypadkowi. Jak jadę własnym autem to biorę farelkę i #!$%@?, gdy tylko temperatura mi nie odpowiada. Jak lecę samolotem, to mam w tym celu małą suszarkę. Robię to nawet lecąc do teoretycznie ciepłych krajów, na Hel w sierpniu to bym chyba piec gazowy zabrał xD
  • Odpowiedz
O #!$%@? 7k. Kupiłem też 10 dni na Krecie all inclusive na 3 osoby. 3k to może nie mało, ale myślę, że warto dopłacić za gwarancję zajebistej pogody a przy okazji jest i co pozwiedzać. #!$%@?ć polskie morze i polskich Januszy co cię dymają kiedy się tylko da.
  • Odpowiedz
@Paveleks: 7k za osobę?
U mnie w przeszłości:
3k - tydzień w Portugalii
3k - tydzień na Kanarach
10k - 3 tyg w USA

I to ceny kurde z lotami, jedzeniem...
  • Odpowiedz
@Krisskow: Grupa 4 os. W przeliczeniu na 1os: Lot - 2800. Kamper - 3000. Paliwo: 1500. Hotel - 500 zł. Reszta jakieś jedzenie itp. Jak się wybierasz małą grupką w kamperze na objazdowe wakacje to 3tyg za 10k są do ogarnięcia.

Ale to trzeba wyjść z piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Paveleks w czerwcu zapłaciłem 1900zl (na własna rękę) za loty na Korfu, hotel ze śniadaniami i wynajem samochodu na cały tydzień i nie dało się na słońcu wysiedzieć bo miałem wrażenie, ze mnie parzy xD podziwiam ludzi, którzy jeżdżą nad polskie morze
  • Odpowiedz