Wpis z mikrobloga

Bohater Kyle Rittenhouse uniewinniony!. W amerykańskim internecie totalne zesrańsko lewicy, oraz sympatyków BLM. Masa zlasowanych czarnych pisze o skandalicznej decyzji, rasiźmie czy ,,white privilege'' . Zresztą polecam poczytać twitera pod tagiem #kylerittennhouse

Facebook i inne wielkie media nazwyały chłopaka mordercą czy terrorystą, oby się pozwy posypały dla klaunów, za to jak zaszczuli tego chłopaka. Ludzie, którzy bronili chłopaka w internecie (np. facebook), byli banowani za propagowanie uwaga ,,terroryzmu'' Przykład

Dzisiejsza data jest historyczna, wspaniały dzień. Prawda wygrała.
W ogóle do czego to doszło, że na gościa się szczuje tylko dlatego, że w OBRONIE WŁASNEJ zabił osoby o lewicowych poglądach.

#bekazlewactwa #neuropa #bekazpodludzi #4konserwy #urojenialewakoidalne
technojezus - Bohater Kyle Rittenhouse uniewinniony!. W amerykańskim internecie total...

źródło: comment_1637358564lljoNJcGaa4VWYhDSHKzYm.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@technojezus: Serio. Nie zesraj się. Nie masz na to wpływu i się podniecasz. Weź coś przyjemniejszego rób w życiu, nie wiem pobaw się cyckami jakiejś kobiety chyba, ze nie masz to kup sobie VR i zwiedzaj w mapach google ciekawe zakątki świata. G---o wiesz tak na prawdę bo tylko to co w internetach znalazłeś na stronach pisanych specjalnie dla takich jak Ty. Nie czujesz się wydymany i zmanipulowany faktem, że
  • Odpowiedz
@technojezus: dziecko zabrało AR15 na zabawę i zabiło dwóch kolesi, no k---a super xD w obronie własnej to można mieć nie wiem gaz pieprzowy a nie karabinek ( ͡° ͜ʖ ͡°) tym bardziej, że tam nikt z "drugiej" strony nie latał z karabinami
  • Odpowiedz
@technojezus: Wiem.Mógł ,a może nie.Może tylko trwały uszczerbek na zdrowiu.Tylko gdybam.Miał jaja by kogoś odstrzelić.W każdym bądź razie cieszę się ,że wyszedł z tego cały i zdrowy.
  • Odpowiedz
dziecko zabrało AR15 na zabawę i zabiło dwóch kolesi, no k---a super xD w obronie własnej to można mieć nie wiem gaz pieprzowy a nie karabinek ( ͡° ͜ʖ ͡°) tym bardziej, że tam nikt z "drugiej" strony nie latał z karabinami


@revoolution: ale co ty gościu p--------z, że tak powiem? Nikt nie miał broni? Sam sobie psiukaj jak goni ciebie banda bandytów z bronią.

KLIK
  • Odpowiedz
swoją drogą, wyrok nie mógł być inny, sędzia taki a nie inny, podczas procesu w-----ł 7 z 19 ławników ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakie mieli poglądy? można się tylko domyślać


@revoolution: tak tak, to wszystko ustawione, white privilege i w ogóle!. Ładnie odklejony jesteś, jakbym czytał typowy jakiś komentarz amerykańca z bódem d--y na twitterze odnośnie tej sprawy
  • Odpowiedz
@ThomasPol: Dobrze. Odpocznij. To nie Twoja wojna. Mógłbyś ten czas poświęcić na coś co dotyczy Ciebie. Coś miłego. Coś co sprawi, że będziesz lepszy i świat będzie lepszy. Nie obciążaj się tym.
  • Odpowiedz