Wpis z mikrobloga

Bohater Kyle Rittenhouse uniewinniony!. W amerykańskim internecie totalne zesrańsko lewicy, oraz sympatyków BLM. Masa zlasowanych czarnych pisze o skandalicznej decyzji, rasiźmie czy ,,white privilege'' . Zresztą polecam poczytać twitera pod tagiem #kylerittennhouse

Facebook i inne wielkie media nazwyały chłopaka mordercą czy terrorystą, oby się pozwy posypały dla klaunów, za to jak zaszczuli tego chłopaka. Ludzie, którzy bronili chłopaka w internecie (np. facebook), byli banowani za propagowanie uwaga ,,terroryzmu'' Przykład

Dzisiejsza data jest historyczna, wspaniały dzień. Prawda wygrała.
W ogóle do czego to doszło, że na gościa się szczuje tylko dlatego, że w OBRONIE WŁASNEJ zabił osoby o lewicowych poglądach.

#bekazlewactwa #neuropa #bekazpodludzi #4konserwy #urojenialewakoidalne
technojezus - Bohater Kyle Rittenhouse uniewinniony!. W amerykańskim internecie total...

źródło: comment_1637358564lljoNJcGaa4VWYhDSHKzYm.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@technojezus: Nie wiem czemu kolejny raz polski internet żyje tym, czym 4chan. Czemu w Polsce muszą toczyć wojenki o jakieś jankeskie sprawy? Ze wszystkich krajów na świecie podniecacie się ciągle tematami USA. Samo to że jakiś dzieciak na karabin półautomatyczny i ma w domyśle zastępować policję jest absurdalne.
Ciekawi mnie tylko, czy gdyby Kyle był czarny, to też by tak ten temat na wykopie kręcili ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Nie wiem czemu kolejny raz polski internet żyje tym, czym 4chan


@deeprest: ja tym nie żyje, po prostu była głośna sprawa, a wczoraj podjęto decyzje i tyle.

To glowne media go nazwaly terrorystą czy rasistą.
Sprawa pokazała ile te ich pierdy są wartwe, to sako
  • Odpowiedz
Serio. Nie zesraj się. Nie masz na to wpływu i się podniecasz.


@kidi1: napisal typ, ktory napisal poemat o tym, zeby ktos sie nie zesral xD

Dwa chwasty mniej. Niestety, malo to pomoze USA, ale zawsze to jakis pozytyw.
  • Odpowiedz