Wpis z mikrobloga

Przy okazji wyroku uniewinniającego dla Kyle'a warto przypomnieć, że już ponad rok temu biegli wykopowi amerykaniści-juryści jednoznacznie przesądzili, że gość się "nie wywinie z odpowiedzialności".

Dlaczego sąd nie posłuchał biegłych w tych sprawach wykopków? Nie wiadomo.

Wołam: @NapalInTheMorning

#usa #prawo
Pobierz Dutch - Przy okazji wyroku uniewinniającego dla Kyle'a warto przypomnieć, że już pona...
źródło: comment_1637347587jPVrfN8G9glH4Nwr0iQRoC.jpg
  • 22
@Dutch: no pewnie, ze tak. Nie chce mi się teraz szukać bardziej trafnych opisów wydarzeń, pewnie takie były.

Pamiętam, ze na początku strasznie różniły się wersje wydarzeń. Fajnie było oglądać ten proces i juz po obejrzeniu dowodów prokuratury nie widziałem zeby ludzie nadal masowo uważali go za winnego.

Tylko ze to rok później i juz w sumie prawie nikogo tu nie obchodziło xD
@Dutch: też jak sobie poczytałem tamten wpis to na palcach jednej ręki można policzyć osoby które np. podały inna wersję wydarzeń albo argumenty czemu miałby zostać uniewinniony.

Gaku to #!$%@? komunista i czop, a poza tym nie było większej dyskusji co pokazuje tylko ze nie dochodziło zbyt duzo wartościowych informacji albo do wykopu ogólnie, albo w kręgach tego usera.
@Dutch: przecież to było wiadome dla każdego kto spędził więcej czasu na sprawdzenie co się stało niż scrollując wiadomości w kiblu.

Może i chłopak byłby skazany gdyby natrafił na kompetentnego prokuratora, a nie tego clowna który w pierwszych minutach zaczął łamać prawa, a później zachował się jakby wzięli go do tej rozprawy z ulicy