Wpis z mikrobloga

Niech mnie ktoś oświeci, po kiego uja rodzić takie coś? Przecież to jest bez sensu. Jak rodzice/opiekunowie kopną w kalendarz to skończy to na śmietniku czy w zamkniętym oddziale psychiatrycznym. Aborcja w takim przypadku to powinien być wręcz obowiązek państwowy. Z takiego osobnika nie ma żadnego pożytku ani nie zarobi na siebie ani nic. Wegetacja i nędza. Naprawdę Was fanatyczni katole i konserwy nie ogarniam. Eugenika powinna być wręcz dzisiaj podstawą, tymczasem cofamy się.
#przemyslenia #aborcja #niebieskiepaski #rozowepaski #takaprawda #ciaza #neuropa #4konserwy
Pobierz
źródło: comment_1637316302me7YobBhUD0a1QumhUUho9.jpg
  • 58
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Felixu: Rozwiązanie ze starożytnej Sparty to mit wymyślony później. Tam zawsze zmagali się z niedoborem ludności, więc nie zabijali dzieci, bo miało pieprzyk na policzku. A jeśli chodzi o ciężkie wady to wszędzie w dawnych czasach zdarzało się potajemne uśmiercenie takiego przypadku, choć tak naprawdę zazwyczaj nie trzeba było niczego uśmiercać. Przed erą nowoczesnej medycyny takie dzieci z wadami bardzo szybko umierały.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Felixu: "to coś" to człowiek niezależnie od tego jak chory, twój sposób wypowiedzi na temat tego niczemu winnemu dziecka jest obrzydliwy. Z kolei postulowanie nakazu aborcji jest równie chore i zamordystyczne jak postulowanie jej zakazu - niczym się nie różnisz od tych zwyroli odpowiedzialnych za obecny stan prawny dot. aborcji w Polsce. Ocena decyzji rodziców, szczególnie przez pryzmat potencjalnego cierpienia tego dziecka to jedno i jest jak najbardziej zasadna. Ty za
@mnik1

Jeżeli matka chce urodzić takie dziecko, a rodzina jest gotowa na poświęcenie które się z tym wiąże - spoko, #!$%@? mi do tego, ich decyzja, mają do niej pełne i jedyne prawo. Nie mam problemu z faktem że taka rodzina będzie chciała korzystać z pomocy socjalnej, na przykład - mogę się dorzucić, bo w końcu dziecko nie jest winne temu, że urodziło się chore, po to przecież zbudowaliśmy sobie "społeczeństwo": by
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarianoaItaliano: w szóstym miesiącu to już nie tak łatwo o aborcję - wtedy to już nie ryba a właściwie człowiek, który przy lekkiej pomocy jest w stanie przeżyć. Mało kto przy tak dużym dziecku zdecydowałby się na aborcję.