Wpis z mikrobloga

Niech mnie ktoś oświeci, po kiego uja rodzić takie coś? Przecież to jest bez sensu. Jak rodzice/opiekunowie kopną w kalendarz to skończy to na śmietniku czy w zamkniętym oddziale psychiatrycznym. Aborcja w takim przypadku to powinien być wręcz obowiązek państwowy. Z takiego osobnika nie ma żadnego pożytku ani nie zarobi na siebie ani nic. Wegetacja i nędza. Naprawdę Was fanatyczni katole i konserwy nie ogarniam. Eugenika powinna być wręcz dzisiaj podstawą, tymczasem cofamy się.
#przemyslenia #aborcja #niebieskiepaski #rozowepaski #takaprawda #ciaza #neuropa #4konserwy
Pobierz
źródło: comment_1637316302me7YobBhUD0a1QumhUUho9.jpg
  • 58
@lilitch123 Chodziło Ci o współczucie? Empatia to zdolności wyczuwania się w sytuację innej osoby. Pracowałam jakiś czas z dziećmi niepełnosprawnymi umysłowo, z ZD, schorzeniami genetycznymi itd oraz ich rodzicami. Rodzice to często wraki, ludzie w depresji, którym jest ciężko ale przywykli. Czy są szczęśliwi? Nie. Poza tym dla wielu dzieci też to jest cierpienie, myślisz że dzieci, którym ból sprawia nawet połykanie są radosne?... Nie jestem za aborcją na życzenie, ale w
@Felixu: dlatego przekonałem się w sumie to pomysłu aborcji postanalnej - uśpienie takiego dziecka krótko po narodzeniu byłoby dla niego większą łaską, niż wyrośnięcie później i żebranie o możliwość eutanazji...
sam bym wolał żeby mnie #!$%@? na skałach niż sie potem męczyć całe życie w tym czy podobnych przypadkach


@Felixu: I zobacz, mogłeś to napisać, podjąć decyzję, bo nikt cię w ciemno nie wyskrobał jak jeszcze nie mogłeś wyrazić swojego zdania.
Nie do pojęcia dla aborcjonistów.
@Felixu: no ale z tego co się da wyczytać to poza deformacjami, nic specjalnego jej nie dolega tzn. funkcjonuje, chodzi do szkoły. Nie jest normalna ale stwierdzenie, że to wegetacja trochę na wyrost. A argument, że nie zarobi na siebie? Przecież kierując się taką logiką należałoby wyrżnąć ponad połowę polaczków (te pisowskie ameby). Generalnie nie chciałbym mieć takiego dziecka bo to jednak ciężar ale nie widzę nic szczególnego, w tym że
@Felixu: jest to przeokropna dwulicowość i zakłamanie tych ludzi/rodziców którzy rodza takie kaleki i nadają tu łatkę wyższego dobra,

A jak byli młodzi to ci sami przyszli rodzice w szkole część z nich wyśmiewała, szydziła, nie reagowała na krzywdy i bulling gdy ktoś np z biednych rodzin,lub po prostu trochę #!$%@? ale nie niepełnosprawny miał kłopoty.

Wtedy nie reagowali a teraz nagle wielcy wybawiciele świata którzy tworzą i pozwalają żyć takim
@Felixu: Jesteśmy cywilizowanym społeczeństwem, nie obozem koncentracyjnym. Dlatego nie działa zasada ‚kto nie pracuje ten nie je’. Czasy eugeniki to właśnie też czasu obozów pracy. Chciałeś być postępowy a sam jesteś zacofany.
Ale wiem o co ci chodzi. Chcesz pokazać jaki jesteś nowoczesny. Czysty umysł bez prawackich ‚zabobońskich guseł’
a jesteś po prostu zwykłym dupkiem
Pozdrawiam cieplutko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Felixu: nie wiem jak takie wjazdy emocjonalne mają się do tego co napisałam. Nie mam też pojęcia na czym polega i z czym się wiąże choroba tego dziecka - niemniej logiczne jest, że zawsze wolałabym być zdrowa, obojętnie do jakiej choroby by tego nie odnieść. Nie ma się to nijak do sytuacji tego dziecka, czy do racjonalnej i obiektywnej oceny rodziców.
Także znowu - decyzja tych rodziców i jej ocena to