Wpis z mikrobloga

Niech mnie ktoś oświeci, po kiego uja rodzić takie coś? Przecież to jest bez sensu. Jak rodzice/opiekunowie kopną w kalendarz to skończy to na śmietniku czy w zamkniętym oddziale psychiatrycznym. Aborcja w takim przypadku to powinien być wręcz obowiązek państwowy. Z takiego osobnika nie ma żadnego pożytku ani nie zarobi na siebie ani nic. Wegetacja i nędza. Naprawdę Was fanatyczni katole i konserwy nie ogarniam. Eugenika powinna być wręcz dzisiaj podstawą, tymczasem cofamy się.
#przemyslenia #aborcja #niebieskiepaski #rozowepaski #takaprawda #ciaza #neuropa #4konserwy
Felixu - Niech mnie ktoś oświeci, po kiego uja rodzić takie coś? Przecież to jest bez...

źródło: comment_1637316302me7YobBhUD0a1QumhUUho9.jpg

Pobierz
  • 58
@Felixu: Z jednej strony mam mnóstwo empatii dla takich dzieci pokrzywdzonych przez los (przecież nie są winne swoich ułomności) ale z drugiej strony - myśl o tym jak one cierpią i ile pieniędzy pochłania ich utrzymanie bez perspektywy, że zwrócą społeczeństwu choć grosz w podatkach - mnie mierzi i razi. Zapisz się do grup matek dzieci niepełnosprawnych na #facebook i zobacz ile pieniędzy te dzieciaki pochłaniają - to istna "studnia bez
Angie i Danial Renfroe doczekali się wspólnie dwóch synów i sześciu córek. Jednak kiedy Angie była w szóstym miesiącu ciąży z Katie okazało się, że ich córeczka będzie inna. Podczas badań lekarze wykryli makrocefalię (zespół wad wrodzonych - wielkogłowie), ale zaznaczyli, że jest to tylko część diagnozy, ponieważ schorzenie to nie wyjaśnia innych objawów.

https://parenting.pl/cierpi-na-rzadka-chorobe-lekarze-rozwazaja-nazwanie-zaburzenia-jej-imieniem

@Felixu: Dobra, macie wyżej link bo sam doczytałem - rodzice byli poinformowani i dalej zdecydowali się
Niech mnie ktoś oświeci, po kiego uja rodzić takie coś


@Felixu: Egoizm, czysty i skoncentrowany - innego wytłumaczenia nie widzę. Chcę mieć dziecko bo chcę mieć dziecko i koniec, nawet jeśli mam pewność że urodzi się zdeformowany potwór, który do końca swojego, krótkiego zazwyczaj życia, będzie nieustannie cierpiał.

To nie jest "miłosierdzie" - to jest czyste okrucieństwo, które próbujemy zamaskować pięknie brzmiącymi terminami-wytrychami, jak "obrona życia poczętego".

Jeżeli matka chce urodzić