Wpis z mikrobloga

Mireczki miał ktoś z was problem ze złodziejem kradnącym pudełka spod drzwi z cateringu dietetycznego? Zdarzyło mi się już kilkukrotnie, nie mam chyba innej opcji jak się zaczaić w nocy i przyłapać go na gorącym uczynku. Najlepsze jest to, że typ zabiera torbę do siebie, wyciąga co lepsze i resztę mi odnosi spowrotem pod drzwi. Ostatnim razem przeszedł samego siebie zostawiając też w torbie puste już pudełka z resztkami jedzenia, co już dla mnie jest czystą prowokacją. Teraz pytanie co z takim gościem zrobić jak go już przyłapię? Czy opłaca się to zgłaszać na policję? Bo jak typ ma dostać mandat 50 zł i na tym ma się zakończyć to jednak podziękuję. Czy z zaskoczenia nagrać go i postarszyc udostępnieniem jego mordy w internecie? Czy najlepiej po prostu spuścić #!$%@? na miejscu? Bo z tym też nie będzie problemu.

#cateringdietetyczny #dietapudelkowa #dieta #zlodzieje #warszawa #catering #jedzenie
  • 80
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W dodawanie dodatków do jedzenia bym się nie bawił bo typ zejdzie ale ciężko zachoruje i będziesz się bujał po sądach i dostaniesz na końcu dziale

@Maro88z: a to nie jest odpowiedzialność firmy cateringowej?
  • Odpowiedz
@cymbergej2137: przyjechałem ze wschodniej Polski. W Warszawie jest takie bogactwo, że ludzie wieczorami i z samego rana wystawiają torby z jedzeniem dla tych którzy są głodni i nie mogą pozwolić sobie na zbilansowana dietę. Dzięki temu nie muszę brać słoików od matki i jakoś funkcjonuję.

#pdk
  • Odpowiedz
@DonBajano: @Wycu91

Jak już wiedziałam która to, to widząc ją przed klatką, przygotowałam się w domu i obserwowałam czy wchodząc będzie znów lać wodę. I jak się zamachnęła, to otworzyłam drzwi i też ją oblałam. Nie powiem, była zaskoczona. Próbowałam z nią rozmawiać dlaczego to robi, głównym powodem było to, że "nie przyjmujemy księdza", "nie jesteśmy stałymi mieszkańcami tego bloku". Gadała też coś o jakiś antenach, które montują na dachu, o
  • Odpowiedz
@cymbergej2137 zarwij nockę, weź jedzenie, w torbie wytnij dno i przyklej lekko żeby się zarwało jak ktoś podniesie. Do torby butelki lub coś co narobi hałasu no i czekaj na sygnał ¯_(ツ)_/¯ duża szansa że na konfrontacje ze śmieciem.
  • Odpowiedz
@fortySeven: dokladnie mawet nie oklep typu high kick na ryj a po prostu po Radomsku wysypac sie z za drzwi sprzedac liscia i bez gadamia wrocic do domu. 100 porcent skutecznosci w rozw8azywaniu problemow z sasiadami.
  • Odpowiedz
@cymbergej2137: albo mam lepszy pomysł. Weź zrób kupe, wyjmij ją z kibla, poczekaj aż trochę wyschnie, porządnie opanieruj kilka razy w jajku, w mące i w bułce tartej, usmaż na głębokim oleju i zostaw pod drzwiami razem z ziemniaczkami i jakąś surówką. Złodziej pomyśli że to Devolay i zje że smakiem
  • Odpowiedz