Wpis z mikrobloga

Mireczki miał ktoś z was problem ze złodziejem kradnącym pudełka spod drzwi z cateringu dietetycznego? Zdarzyło mi się już kilkukrotnie, nie mam chyba innej opcji jak się zaczaić w nocy i przyłapać go na gorącym uczynku. Najlepsze jest to, że typ zabiera torbę do siebie, wyciąga co lepsze i resztę mi odnosi spowrotem pod drzwi. Ostatnim razem przeszedł samego siebie zostawiając też w torbie puste już pudełka z resztkami jedzenia, co już dla mnie jest czystą prowokacją. Teraz pytanie co z takim gościem zrobić jak go już przyłapię? Czy opłaca się to zgłaszać na policję? Bo jak typ ma dostać mandat 50 zł i na tym ma się zakończyć to jednak podziękuję. Czy z zaskoczenia nagrać go i postarszyc udostępnieniem jego mordy w internecie? Czy najlepiej po prostu spuścić #!$%@? na miejscu? Bo z tym też nie będzie problemu.

#cateringdietetyczny #dietapudelkowa #dieta #zlodzieje #warszawa #catering #jedzenie
  • 80
@Janusz_z_Rivii: przypominasz - że część ludzi myśli że Polska jest wyjątkowa czy to pod względem bohaterów czy złodziejstwa. I nawet nie dlatego że nie znają języka bądź nie umieją korzystać z google. Są po prostu lekko upośledzeni.
Prawda ta jest dla mnie bolesna, bo nawet widząc dowody na swoją omyłkę owi ludzie pójdą w zaparte ;)
@cymbergej2137: Przyczajka pewnej nocy i jeżeli frajer tylko nie przychodzi minutę po dostawie to tak jak wyżej napisali, weź kotleta czy co tam masz wytaplaj w wodzie w kiblu, wytrzyj sałatę o dupę itd. oczywiście do części rzeczy robiąc zdjęcia. Dodatkowo dodaj w #!$%@? ostrego sosu i odstaw licząc, że frajer weźmie. Następnego dnia wydrukuj zdjęcia w Rosmanie i rozwieś po klatce z czynności typu maczanie w kiblu i podpisem "smacznego".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cymbergej2137: u dziadka zamontowałem kamerkę w judaszu, bo jakiś smarkacz dręczył emerytów dzwoniąc do drzwi o późnej godzinie. Zobaczyłem kto, pokazałem dziadkowi, ten mi powiedział, że to syn jakiejś sąsiadki. Poszedłem #!$%@?ć, a babka mi jakiś makaron na uszy nawija, że jej Kubus to nie był, że on grzeczny chłopak, że jakim prawem tu przychodzę. Jak jej powiedziałem, że jego ryj jest na kamerce to mordę zamknęła. Powiedziałem, że jak nie
@Gieniusz polowałem na niego w niedzielę ale się nie pojawił, a wczoraj zgarnąłem paczkę zaraz po kurierze. Boję się, że jutro mi podpierdzieli bo będę szedł do pracy na nockę, ale jeśli to zrobi to do końca tygodnia typa dorwę i nie ma innej opcji xD
@bitkoin w tym tygodniu znowu zaczął kraść, dwa razy mi wyciągnął po jednym pudełku xd póki co nie miałem czasu się z nim bawić, ale wyczaiłem że zawsze to robi między 23 a 1 w nocy, pewnie niedługo po przyjeździe kuriera. Od piątku będę miał tydzień wolnego wiec się za niego wezmę, dam znać jak się uda XD
@bitkoin bardzo chcę go złapać też dlatego, bo bardzo mnie ciekawi kto to jest i jak będzie ze mną rozmawiał i się tłumaczył XD najśmieszniej jak to się okaże właśnie jakiś głodny emeryt czy emerytka, czuję że będę w szoku haha szczerze nie wiem kto może być na tyle odważny żeby zabierać torbę do siebie, wyciągać co mu pasuje i odnosić spowrotem pod drzwi, to przechodzi ludzkie pojęcie XDD