Wpis z mikrobloga

Mireczki miał ktoś z was problem ze złodziejem kradnącym pudełka spod drzwi z cateringu dietetycznego? Zdarzyło mi się już kilkukrotnie, nie mam chyba innej opcji jak się zaczaić w nocy i przyłapać go na gorącym uczynku. Najlepsze jest to, że typ zabiera torbę do siebie, wyciąga co lepsze i resztę mi odnosi spowrotem pod drzwi. Ostatnim razem przeszedł samego siebie zostawiając też w torbie puste już pudełka z resztkami jedzenia, co już dla mnie jest czystą prowokacją. Teraz pytanie co z takim gościem zrobić jak go już przyłapię? Czy opłaca się to zgłaszać na policję? Bo jak typ ma dostać mandat 50 zł i na tym ma się zakończyć to jednak podziękuję. Czy z zaskoczenia nagrać go i postarszyc udostępnieniem jego mordy w internecie? Czy najlepiej po prostu spuścić #!$%@? na miejscu? Bo z tym też nie będzie problemu.

#cateringdietetyczny #dietapudelkowa #dieta #zlodzieje #warszawa #catering #jedzenie
  • 80
via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
@cymbergej2137: zliczyć łączna ilość strat, jeżeli nie przekroczy 500zl to typ dostanie grzywnę z sądu za wykroczenie i obowiązek naprawienia szkody (oddanie hajsu). Natomiast jeżeli łączna suma strat przekroczy 500 to odpowie za przestepstwo.
W dodawanie dodatków do jedzenia bym się nie bawił bo typ zejdzie ale ciężko zachoruje i będziesz się bujał po sądach i dostaniesz na końcu dziale