Wpis z mikrobloga

To jeszcze raz, bo widzę, że pisowskie trolle nie zrozumiały.

Ludzie głosowali na KO, dlatego, bo mieli dość PiS-u, a mają gdzieś te obietnice, które prędzej czy później będą i tak zrealizowane.

Po prostu Polacy, chcą was widzieć w więzieniu i to będzie najlepszy sprawdzian dla Tuska.

Wasz prezes już odleciał, zaraz stracicie wszystkie sejmiki, zaczną się procesy i utraty immunitetów.
Psy szczekają, a karawana jedzie dalej.

#sejm #bekazpisu #polityka
  • 63
@202492: Naprawdę? Usunąłeś komentarz w którym po prostu uważam że obecna władza też do niczego dobrego nie doprowadzi i że polsce potrzebny jest absolutny polityczny reset? Gratulacje stajesz się dokładne tym za co tak bardzo nienawidziliście betonowego elektoratu pisu.
I zanim napiszesz że ja matecki... a co mam tęsknić za tępą propagandą poprzedniego rządu i grabieżą pieniędzy ze spółek? Nie. Ale ta władza inna nie będzie tylko na razie jest cyrk
Naprawdę? Usunąłeś komentarz w którym po prostu uważam że obecna władza też do niczego dobrego nie doprowadzi i że polsce potrzebny jest absolutny polityczny reset?


@KrzysztofRathaichik: tak w zasadzie to stwierdzenie nie ma większego znaczenia. Co z tego że jest to potrzebne, skoro i tak nie ma partii która mogłaby tego dokonać. Stąd znów zostaliśmy postawieni przed bezsensownym wyborem. Ja tam się cieszę że została ukarana buta i bezczelność pisowcow. Tu