Wpis z mikrobloga

Wczoraj po zrobieniu wpisu na temat nowego artykułu Patrycji Wieczorkiewicz o femcelkach ktoś mniej życzliwy stwierdził na podstawie tego jednego wpisu, że jestem drugim kontem Patrycji Wieczorkiewicz.

Nie jestem niczyim multikontem. Z tamtym towarzystwem nie mam nic wspólnego. Nie widziałam tej kobiety na oczy.

+ Ma pytanie do pani herzyk @herzyk_wieczorkiewicz. Jak można mnie nie znać, nie śledzić moich wpisów czy komentarzy i twierdzić na podstawie opinii" "życzliwych" przegrywów, że wypisuje "mizoandryczne teksty"? Bawi mnie to, że ludzie mają tupet nazywać mnie mizoandryczka, bo daleko mi do osób z tagu #przegryw #blackpill czy #redpill robiących kilkanaście wpisów dziennie szkalujących "p0lki" XD #logikarozowychpaskow

#oswiadczenie #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow
konopiapolska - Wczoraj po zrobieniu wpisu na temat nowego artykułu Patrycji Wieczork...

źródło: comment_1636987978mQB5SfFqKGY9kiuAwzJGTe.jpg

Pobierz
  • 38
@konopiapolska: Zawsze wyglądałaś na feministkę nienawidzącą mężczyzn, więc już niczego nie ukryjesz. Większość postów z których cię znano to aby się dowalić do mężczyzn. Fałszywa, druga osobowość nie zdziwiłaby ani trochę, tak jak ta fałszywa empatia. Współpraca z black pill rawem, który też był fałszywym manipulatorem nie dziwi wcale. Aby wykorzystać ludzi do swoich brudnych gierek. Narcyzm much i naganianie sprzedaży książek?
@DJtomex: Ogólnie pomijam czy ta konopiapolska to jest ta osoba o której mowa, ale sama Wieczorkiewicz i Herzyk to dla mnie ktoś komu nie dałbym do pilnowania pustej kartki papieru, bo bałbym się że coś z tym złego zrobią. Tak błagały o głosy kim są incele, a jak mam przygotowane o tym profesjonalne materiały, do tego masę doświadczeń z tymi ludźmi, rozmów, diagnoz, to nie raczyły nawet odpisać. Zajmowały się braniem
Większość postów z których cię znano to aby się dowalić do mężczyzn.


@nowywinternetach: o których mowa? ¯\_(ツ)_/¯

Współpraca z black pill rawem


@nowywinternetach: nie znam, w życiu z nim nie rozmawiałam

Współpraca z black pill rawem, który też był fałszywym manipulatorem nie dziwi wcale. Aby wykorzystać ludzi do swoich brudnych gierek. Narcyzm much i naganianie sprzedaży książek?


@nowywinternetach: XDDD
@konopiapolska: Twoja osobowość na wykopie pokrywa się w sposób statystycznie wręcz nieprawdopodobny z Patrycją.
Macie dokładnie te same poglądy, te same słownictwo, zgadza się nawet wzrost i województwo z którego pochodzicie a także status matrymonialny i obie jesteście studentkami.
Więc na 99,9% kłamiesz i jesteś Patrycją.
Patrycja już z resztą pokazała że kłamstwem się nie brzydzi, na poważnie traktując innego trola i kłamcę wykopkabordo, więc pewnie i teraz nie ma wstydu