Wpis z mikrobloga

@FlasH: Ściganie durnej celebrytki za to, że w obliczu wojny hybrydowej, miesięcy gigantycznej presji jaka na żołnierzach i pogranicznikach spoczywa, sra na funkcjonariuszy publicznych broniących naszego bezpieczeństwa - co jest nie tylko karalne, ale jest także aktem zdrady i odgrywania roli piątej kolumny w Polsce vs nie ściganie (zapewne tylko chwilowo) człowieka-mema który coś tam brzydkiego powiedział o (praktycznie nie istniejącej w Polsce) mniejszości narodowej...


No rzeczywiście skandal!

@Wolfman91: No
No ładny fikołek.


@Janusz_z_Rivii: kolega nie wie, czym jest fikołek ;)

Jeżeli dla ciebie zdradą jest wysryw na insta czy Twitterze


@Janusz_z_Rivii: Obrażanie funkcjonariuszy publicznych które nazywasz "wysrywem z twittera" to art. 226 KK więc już nie manipuluj. W kontekście wojny hybrydowej ma to także znaczenie podkopujące morale żołnierzy (to osoba powszechnie znana - tzw. celebrytka) i BEZPOŚREDNIO wpisujące się w narracje Łukaszenki dotyczącą naszych "nieludzkich" działań. W związku z
a twoim zdaniem wywożenie ludzi z dziećmi do lasu jest w porządku?


@FlasH: Mówisz o tych, których "skazaliśmy na PEWNĄ ŚMIERĆ" po czym okazało się, że są...w którymś z zachodnich państw? Rozumiesz w ogóle jak idiotycznie brzmi taka retoryka wobec powyższego?
Dla mnie to co ona napisała mieści się w granicach wolności słowa:)


@Janusz_z_Rivii: Na to jest kolego konkretny artykuł kodeksu karnego - już #!$%@?ąc od wojennego kontekstu i retoryki zdrady. Więc nie, nie mieści się to w granicach wolności słowa.

sprzeciw wobec blokowania niewinnych ludzi na granicy.


@Janusz_z_Rivii: Nie są niewinni, ten kryzys trwa już od miesięcy i dobrze wiedzą na co się piszą. Przestańmy w końcu traktować tych ludzi
nie zrozumiałeś co napisałem?


@FlasH: A ty nie rozumiesz, jak idiotyczne to są zarzuty w kontekście tego, co się REALNIE wydarzyło?

Czy wywożenie rodzin z dziećmi (albo rozdzielanie rodzin i wywożenie) do lasu, w deszcz i mróz, nie jest nieludzkim traktowaniem?


@FlasH: Zapytaj tych rodzin, które same skazują siebie na siedzenie na mrozie w lesie, deszczu i mrozie, mając w dupie nasze prawo i bezpieczeństwo. Zrozumiesz w końcu, że my
wojennego kontekstu


@Wolfman91: weź rozpęd panikarzu. Nie jesteśmy w stanie wojny z nikim na świecie. Chociaż nie. Niektórzy (jak ty) są w stanie wojny z rozumem.

retoryki zdrady


Albo trollujesz albo ja nie wiem XD

Czym dłużej trwa ten kryzys tym bardziej bym ich wpuścił:) jak już wspominałem jest to wartość dodatnia, powinnismy ich wpuścić:) może wtedy osłabiłby się ten polski jad i nienawiść do całego świata jakbyście musieli żyć z