Wpis z mikrobloga

@FlasH ale aby prokuratura kogoś ściga najpierw trzeba złożyć zawiadomienie o popełnieni przestępstwa, czy na Jabłonowskiego ktoś już złożył?
@Janusz_z_Rivii: Czy ty debilnie myślisz ze wojne sie wypowiada jak w jakies grze z serii civilization ze dzwoni jednen wąsaty do drugiego łysego "wojna ciulu" ? Mieszkasz po za polska wiec nie wiem czemu sie tak angazujesz? Wolisz zeby twoj były kraj poprostu poszedl na dno bo ty jestes bezpieczny zagranica ? Zanim napiszesz cokolwiek poczytaj, pomyśl, historia uczy ze takich sytuacji jak ta było wiele, jak sie one skonczyły ?
ale aby prokuratura kogoś ściga najpierw trzeba złożyć zawiadomienie o popełnieni przestępstwa, czy na Jabłonowskiego ktoś już złożył?


@mszto: Nie trać czasu na rozmowę z nimi, ja ten błąd popełniłem i żałuje. Lepiej porozmawiać ze ścianą - podobny outcome a przynajmniej człowiek nie musi się denerwować, że owa ściana ma prawa wyborcze ;)
@crispy_cornflakes:

to niezłe płatki śniegu z tej straży granicznej. Ja bym się zastanowił czy się nadają do takich zadań, skoro tak łatwo ich urazić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Świetnie sobie radzą więc się nadają. To że ktoś nie lubi być znieważany nie ma tu nic do rzeczy. Myślenie typowe dla użytkowników tego portalu - obrażam cię a jak ci się to nie podoba i się oburzasz to
@Janusz_z_Rivii: Juz nawet mi sie nie chce sprawdzac błedów bo czytajac te komentarze watpie czy w przypadku "kryzysów" jest po co walczyc. Przyjdzie szanowny janusz i powie ze nie bylo po co walczyc przeciez trzeba polozyc sie i wtedy nikt nikomu krzywdy nie zrobi. Tacy ludzie jak ty to poprostu tchórze którzy w przypadku jakiegokolwiek konfliktu płacza "dlaczego panstwo nic nie zrobiło"
@Wolfman91 : Prawa wyborcze to kolejna sprawa ktora powinna
@Victus_est_in_vita: Ja bym dodał do tego ze siedzisz tam, nie wiesz co robic bo sytuacja jest dynamiczna i albo dostaniesz kamieniem/pniakiem w łeb albo przypadkowo spryskasz gazem nie tego co trzeba(dziecko/kobieta/ludzka tarcze) i do tego wracasz do domu i sasiad mowi ci ze jestes morderca ,SS-manem. Ale co my tam wiemy @crispy_cornflakes ma tak zajebista twarda psychikę ze moglby tam wpasc i pokazac kto jest twardy a kto nosi rurki
@FlasH możesz podać jakiś artykuł czy coś ma ten temat bo nie mogę znaleźć, jedynie co udało mi się znaleźć to to, że ABW ma go na celowniku. Jak chcesz to możesz złożyć zawiadomienie do prokuratury. Wtedy będą rozpatrywać wniosek i ewentualnie rozpoczną śledztwo. Jeżeli bu umożliwia to były by jaja. Jeżeli chodzi o basie to na razie został złożony wniosek do prokuratury, to może zostać odrzucone i prokuratura nawet nie będzie